Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

kanal taşıma

search

0
Üye
17 Nis 2013
10
1
3
slm
next pandorada kanal taşıma herhalde yok veya varsa nasıl yapılıyor bilen varsa lütfen yazarmısınız
teşekürler

sebo

0
Üye
20 Nis 2013
12
0
1
Kanal taşıma var menü de ayarlar simgesi oradan da tv/kanal ayarları var

emresena

0
Üye
8 Ara 2011
29
32
13
uydu seçiminde sıkıntı mı var arkadaşlar. ok basıyom kırmızı tuş. sonra uydu listesi geliyor. tümünü kapatıyorum. sadece TÜRKSAT işaretliyom geri tuşu ile çıkıyom. fakat hafızada tutmuyo. yine aynı full liste geliyor. neden acaba? neden olmuyo? bide siz deneyin bakalım olcak mı?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,268
113
ALMANYA
uydu seçiminde sıkıntı mı var arkadaşlar. ok basıyom kırmızı tuş. sonra uydu listesi geliyor. tümünü kapatıyorum. sadece TÜRKSAT işaretliyom geri tuşu ile çıkıyom. fakat hafızada tutmuyo. yine aynı full liste geliyor. neden acaba? neden olmuyo? bide siz deneyin bakalım olcak mı?

Türksat isaretledikden sonran türksat ait kanal lar dan birine ok le öyle dene.

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe

haklisiniz tekli secim yapsakta cihaz gene tumune seciyor kendisi birde uydudan tp silmeyi bulamadim bazi frekanslardan kanallari 2ser tane buluyor hotbirt den 2100 tane kanal buldu suan cihaz yeni gecti elime bence suan en onemli sorun tekli uydu secip oyle kalmamasi cihaz guzel sayilir birde frehare 19500 uydusunun actigi kanallarin yarisini aciyor sadece hortbir bar

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
yeni next pandora aldım favori kanal listesi yapıyorum bir türlü favori listesinden devam etmiyor genel sıralamadan devam ediyor bilgisi olanlardan yadım bekliyorum

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
bu pandorayı anlamadım gitti türksatta kanal taşıyor yerınde kalıyor , ama hotbird de taşıyorsun ama asla taşıdıgın yerde kalmıyor ya yazılımda problem var ya cihazda yada bende bir problem var .))

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8

dosttum eskiden bildiğimiz kumandadaki sat tuşu özellilerine buradan ulaşıyorsun bilgine kanal listesini ok le kanal listesi çıksın karşına listenin altında mavi tuş stil yazıyor ona okeyle ondan sonra izlemek istediğin uyduyu kırmızı tuşa basarak seç ondan sonra exit çık ve seçmiş olduğun uydu kanalların listesi ekranda görüçeksin tekaradan 2000 kanal gelmiyeçek karşına kolay gelsin...

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
dosttum eskiden bildiğimiz kumandadaki sat tuşu özellilerine buradan ulaşıyorsun bilgine kanal listesini ok le kanal listesi çıksın karşına listenin altında mavi tuş stil yazıyor ona okeyle ondan sonra izlemek istediğin uyduyu kırmızı tuşa basarak seç ondan sonra exit çık ve seçmiş olduğun uydu kanalların listesi ekranda görüçeksin tekaradan 2000 kanal gelmiyeçek karşına kolay gelsin...

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
bu pandorayı anlamadım gitti türksatta kanal taşıyor yerınde kalıyor , ama hotbird de taşıyorsun ama asla taşıdıgın yerde kalmıyor ya yazılımda problem var ya cihazda yada bende bir problem var .))

dosttum ilk önce bu yazdıklarımı yap ondan sonra kanal taşı eskiden bildiğimiz kumandadaki sat tuşu özellilerine buradan ulaşıyorsun bilgine kanal listesini ok le kanal listesi çıksın karşına listenin altında mavi tuş stil yazıyor ona okeyle ondan sonra izlemek istediğin uyduyu kırmızı tuşa basarak seç ondan sonra exit çık ve seçmiş olduğun uydu kanalların listesi ekranda görüçeksin tekaradan 2000 kanal gelmiyeçek karşına kolay gelsin...

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
machfavorites çok teşekkürler arkadasım büyük zahmettten kurtardın. birde bu listedeyken numerik tuşlar çalışsaydı cok mukemmel olacakmış, yada çalışıyor ama benmi bilmiyorum bilmem