Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kendi hazırladığım m3u IPTV listemi nasıl izlerim

Nextali

New member
Üye
11 Ara 2020
11
15
3
Next 2071 Uydu alıcımda Joker ve Xtream Codes uygulamalarıyla normal IPTV linkleri izlenebiliyor. Ancak internetten yayın yapan TV kanallarının m3u8 linklerinden hazırladığım IPTV listemi cihaza atıp izleyemedim. Joker uygulamada USB den yükle diyorum Dosya Yok diyor. Listenin formatı nasıl olacak. Aynı listeyi bilgisayarımda simple IPTV programından izleyebiliyorum.

Listemi aşağıdaki örnekte olduğu gibi hazırladım:
#EXTM3U
#EXTINF:0, Kanal adı
Kanal linki

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Next 2071 Uydu alıcımda Joker ve Xtream Codes uygulamalarıyla normal IPTV linkleri izlenebiliyor. Ancak internetten yayın yapan TV kanallarının m3u8 linklerinden hazırladığım IPTV listemi cihaza atıp izleyemedim. Joker uygulamada USB den yükle diyorum Dosya Yok diyor. Listenin formatı nasıl olacak. Aynı listeyi bilgisayarımda simple IPTV programından izleyebiliyorum.

Listemi aşağıdaki örnekte olduğu gibi hazırladım:
#EXTM3U
#EXTINF:0, Kanal adı
Kanal linki
Free iptv uygulamasında sat tuşuna basın, usb kullanıcı seçeneğine ok, deyip hazırladığınız dosyayı yükleyin.

Nextali

New member
Üye
11 Ara 2020
11
15
3
Free IPTV uygulaması yok bende yada bulamadım Next 2071
kGNzHA.jpg

Free IPTV uygulaması yok benim cihazda yada bulamadım Next 2071 cihazım

Nextali

New member
Üye
11 Ara 2020
11
15
3
Sonunda sorunu çözdüm. Cihazı aldığımda IPTV Kısayolu değiştirmiştim IPTV tıklayınca Joker uygulaması açılıyordu. O yüzden Free IPTV karşıma çıkmıyordu. Fabrika ayarlarına dönünce sorun çözüldü. Kendi IPTV m3u listemi yükledim. A.Bozoğlu arkadaşa teşekkürler, sorularıma cevap verdi sorunu çözdük.