Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Klavyeki kumanda arızası

vedatdg

0
Üye
4 Ara 2016
12
0
1
Benim klavyeli kumanda arızalandı, kendi kendine sağ yukarıya kayıyor, yukarı yapıyorum aşağı kayıyor, aşağı yapıyorum yukarı çıkıyor, pilleri full duracell taktım aynı fayda etmedi, cihaz 3 aylık arıza garanti kapsamına giriyormu acaba veya nasıl bi yöntemle düzeltebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi

esat01

0
Üye
19 Kas 2016
1
0
1
kumanda arızası

Benim klavyeli kumanda arızalandı, kendi kendine sağ yukarıya kayıyor, yukarı yapıyorum aşağı kayıyor, aşağı yapıyorum yukarı çıkıyor, pilleri full duracell taktım aynı fayda etmedi, cihaz 3 aylık arıza garanti kapsamına giriyormu acaba veya nasıl bi yöntemle düzeltebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi

aynı sıkıntı bende de vardı çözüm olarak pilin birini düzelene kadar çıkarıp takıyorum 5 ile 10 sefer arasında duzeliyor inşallah sendede düzelir

vedatdg

0
Üye
4 Ara 2016
12
0
1
Kumandanın pilinin birini çikarin, kumandayı uyduya doğru tutup pozisyonu hiç bozmadan gene pili geri takın o şekil düzeliyor, dikat edilmesi gereken pili takarken kumanda düz pozisyonda uyduya dönük olması

Ekrem7777

New member
Üye
7 Ara 2018
1
0
1
Merhaba Arkadaşlar. Aynı sıkıntı bende de var. Hatta yeni kumanda aldım. Ama bi türlü çözemedim. Pilini 100 defa çıkarıp taktım. Başka çözüm var mı?