Neler yeni

Kpss Uygulaması Her Yerde Yanınızda

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,533
Beğeniler
130
#1

KPSS Hocam | KPSS 2017 apk indir
Kamu Personel Seçme Sınavı süreci boyunca her zaman yanınızda olacak mobil uygulama sayesinde, KPSS’ye hazırlanmak hiç de zor değil. KPSS’ye hazırlık süresi boyunca işte, evde, otobüste yani her yerde her zaman yanınızda olacak, tüm boş vaktinizde yeni bilgilere kazandıracak uygulama sayesinde bilgi hazinenizi sürekli olarak geliştirebilirsiniz.

KPSS Ortaöğretim, Ön lisans ve Lisans sınavlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamada bilgi hazinesi ve soru bankası bölümlerimiz ile ister soru çözerek pratik yapın ister yeni ve güncel bilgiler ile bilgilerinizi arttırın. Tarih, Coğrafya, Türkçe, Anayasa, Matematik derslerinin her biri için özel olarak hazırlanmış bilgi hazinesi sayesinde en güncel bilgileri takip edebilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri Tarih, Coğrafya, Türkçe, Anayasa, Matematik dersleri için yine özel olarak geliştirilmiş, geniş yelpazeli soru bankası bölümleri ile pratiğe dökebilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen, yeni bilgilerin takibi yapılarak soru havuzuna eklenen Güncel soru bankası bölümü ile genel kültür bilginizi arttırabilirsiniz.

KPSS adaylarına yönelik olarak hazırlanmış KPSS Hocam | KPSS 2017 mobil uygulaması tüm cihazlar ile uyumludur. KPSS süreci boyunca en büyük destekçiniz olacak uygulama hakkında her türlü soru ve sorunlarınız için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

[h=1][FONT=&quot]DOSYALAR[/FONT][/h]