Neler yeni

Kurtlar Vadisi geri dönüyor!

collo1

Moderator
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
4,787
Beğeniler
10,734
Konum
ALMANYA
#1
Ekranların efsanesi Kurtlar Vadisi geri dönüyor. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile bir fotoğrafını paylaşan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya dizinin ekranlara dönüşü ile ilgili çok önemli bir açıklama yaptı. 13 yıl boyunca izleyicisi ile buluşan dizinin yakında yeniden ekranlarda olacağı konuşuluyor.

Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ile olan fotoğrafını paylaşıp, dizinin ekranlara döneceği sinyalini verdi. Bu paylaşım tüm Kurtlar Vadisi izleyicilerini heyecanlandırdı.

Tahir Sarıkaya ilk paylaşımında “Dostum Necati Şaşmaz ile 2022 yılında başlayacak Kurtlar Vadisi’ni konuştuk” ifadelerini kullandı.Paylaşımın kısa sürede aldığı yorumlar sonrası Sarıkaya paylaşımına “Yıl konusunu espri yaptım arkadaşlar” notunu ekledi.


Sarıkaya'dan yeni bir açılama daha geldi;
ZORUNLU AÇIKLAMA; NECATİ BEY İLE Geçen hafta 2 saat süren bir görüşmem oldu.. Kurtlar vadisini sordum, " Özledik sizi, ne zaman izlicez dedim"
NECATİ ŞAŞMAZ; " Biz de özledik, Senaryomuzu tamamladık, Bir kaç TV kanalı ile görüşmelerimiz oldu.. İnşallah Yakın bir zamanda DİZİ halinde ekranlarda olacağız.. TÜM sevenlerimize selamlar" dedi!