Neler yeni

LG L90 Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,533
Beğeniler
130
#1

LG L90 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Android bir telefon olarak geçen LG L90, tasarlanmaya ve piyasaya sürülmeye başlandığından bu yana pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Bu tercih kapsamında kullanan bireyler her zaman memnuniyetle bu modeli kullanmaya devam etmektedirler. Renkli ya da klasik seçenekleriyle oldukça fazla modeli sunulan LG L90 teknik özellikleri ve kullanım kolaylıkları ile de kullanan bireylerin dikkatini çekmektedir. Cep telefonu dünyasında her zaman ilk ve en çok tercih edilen cep telefonu ve akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır.

En bilinen özellikleri arasında ise ekran görüntüsünün çok basit bir şekilde alınmasıdır. LG L90 bu özelliği ile de kısa süre içerisinde büyük bir beğeni toplamış ve oldukça fazla satışa sunulmuştur. Vasfını korumaya devam edecek olan bu akıllı telefon modeline sahip olduğunuzda bol bol görüntü almanız gereken yerler olacaktır. Özellikle de acil durumlarda ekran görüntüsü almanız gerekecektir. Durumlarınız acil olduğu için uzun uzun ekran görüntüsü almanız zaman alacaktır. Bu nedenle kolayca ekran görüntüsü alan LG L90 cep telefonuna sahip olarak bu zamanı en aza indirgeyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alacağınız ekrana gelerek güç düğmesi ve ses kısma düğmesine aynı anda basarak kolaylıkla ekranınızın görüntüsünü alabilirsiniz. Birkaç saniye basılı tuttuktan sonra tıpkı normal fotoğraf çekercesine ekranınızın fotoğrafını çekebilirsiniz. Oldukça basit olan bu işlem sonucunda çekim sesini de duyabileceksiniz. Ancak ses kısma ve güç düğmesine mutlaka aynı anda basmanız gerekmektedir.LG L90 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)
LG L90 Oyunları için TIKLAYINIZ

LG L90 Uygulamaları için TIKLAYINIZ

LG L90 Temaları için TIKLAYINIZ

LG L90 Antivirüs Uygulamaları için TIKLAYINIZ