Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3d ön panel mavi led ışık

efe.hanzade

0
Machina3D VIPClup
11 Kas 2013
5
0
1
Arkadaşlar machina 3d almayı düşünüyorum. netten biraz araştırdım iki farklı kasa gördüm. eski kasanın youtube da inceleme videosu vardı.ön panelde menü tuşlarında mavi led ışık gördüm.hoşuma gitti. fakat ben yeni siyah kasayı beğendim. benim öğrenmek istediğim acaba yeni kasada yani full siyah kasada aynı şekilde öndeki menü tuşlarında led ışık var mı acaba ?
Yeni kasaya sahip kullanıcılar varsa siyah kasanın ön panelinin led ışıklar açık şekilde resimlerini koyarlarsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
hocam uydu alıcısınımı seyredicen isterse hiç ısık olmasın bende eski kasa var bütün ışıkları söndürdüm kolay gelsin

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Bende de eski kasası mevcut ışıkları söndürdüm boşuna elektrik harcamasın diye ne gerek var ki buna
?

yurekli

0
Üye
26 Eki 2013
9
0
1
Bende yeni kasa var. Yeni aldım. Işıkları yanmıyor. Normal mi bilmiyorum. Ama eksikliğini hiç hissetmiyorum. Yansa menüden kapatırdım sanırım.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Nekadar parlak isik olursa o kadar dikkat dagitiyor isiklar tavanda. Guzel benim zaten aldigimdan beri on panelin ledleri kanal yazan kisimlarinin ledleri yarisi yanip diger yarisi yanmaz oldu ucretsiz on panel degisimi var ama cihazi servise bi birakirsam biray gelmez oturup serviste izlerler. Bu yuzden bana gonderin on paneli degistireyim dedim olmaz dediler ole tekir bekir idare ediyoruz