Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

macina 3D kapanıp açılıyor ?

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
uzun süredir siyah kasa cihazı kullanıyorum , cihazda son yazılım yüklü, geçen akşam tv izlerken cihaz kendi kendine kapandı ve sonra açıldı , bir defa oldu, bu sizce donanımsal sorun mu dur ? flash yada besleme sorunu olabilir mi maliyeti ne olur ?

foxmen

0
Üye
2 Mar 2017
123
8
18
uzun süredir siyah kasa cihazı kullanıyorum , cihazda son yazılım yüklü, geçen akşam tv izlerken cihaz kendi kendine kapandı ve sonra açıldı , bir defa oldu, bu sizce donanımsal sorun mu dur ? flash yada besleme sorunu olabilir mi maliyeti ne olur ?
Benim cihazda da aynı sorunu yaşıyorum. Donuyor sonra kendi kendine açılıyor..

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam bende yaşadım aynı sorunu ama olurmu olmazmı bilmem ben açtım kapağını güzel bir saç kurutma makinasıyla soğuk ve güçlü bir şekilde uflettim sonra fabrıka ayarları sonra yeniden yazılımı flaşbeleğe yükledim öylece şu an sorun yok bence bu saatan sonra tamire gerek yok cünkü en az 100 yada 200 tele istiyorlar ben o parayı vermem gider 300 tleye 2071 alırım daha güzel çünkü en azında onda yuotube çalışır zaten yapı olarakta herşeyi aynı