Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

MEDİASTAR MS-4030 FOREVER 4K UHD UYDU ALICISI

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Cihaz autobiss özellikli 15 aylık forever 12 ay iptv

IMG_20200308_170321_815.jpg20200323_101829.jpg

Mediastar MS 4030 Tüm Özellikler
  • DVBS / DVBS-2 İkili Radyo
  • Güçlü Ali-2661 CPU
  • 4GB RAM DDR3, 8GB Dahili Bellek
  • 16MB Flash Bellek
  • dört çekirdekli işlemci
  • 60 fps'de 4K video çıkışını destekleyin 2160 x 3840
  • Bluetooth ve dahili Wi-Fi desteği
  • Autorole PowerVu ve Biss Anahtarı
  • Donanım veya harici sürücüyü bağlamak için USB Bağlantı Noktası
  • Lan Limanı
  • AV Çıkışı
  • MicroSD kart Yuvası desteği
  • 2.0 HDMI Çıkışı
  • 3G Modem Desteği
  • IPTV, G-IPTV, G-VOD, m3u ve m3u8 dosyaları
  • İkiz Protokol, SSSP ve diğer protokol
  • Disequc 1.0 / 1.1 / 1.2 USALS desteği
  • Çevrimiçi Yazılım yükseltme, USB ve Fastboot Modu
  • Çoklu arama ve kör tarama
  • Uyduyu düzenleme yeteneği
  • Çoklu görüntü ve kayıt özelliği
  • G-MScreen, DLNA DMR, DLNA DMP
  • SAT2IP desteği
  • SSSP ve İkiz Protokol
  • Şirket FTP sunucusu üzerinden Çevrimiçi Yazılım Yükseltme

Son düzenleme:

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Mediastar 4030 son yazılımı ile tam performansla çalışıyor mükemmel.
Mediastar kullananlar için yeni yazılım aşağıda

MediaStar[/
merhaba, medistar 4030 4K gibi foreverli cihaz yada orca server destekleyen cihazların Avrupa da hiç satışı yok mu ? Almanya da olsaydı ve burada facebook guruplarında satılandan daha uygun fiyata olsa birisinden gelirken getirtecektim almanya da satışı yok sanırım bilginiz var mı ?

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
merhaba, medistar 4030 4K gibi foreverli cihaz yada orca server destekleyen cihazların Avrupa da hiç satışı yok mu ? Almanya da olsaydı ve burada facebook guruplarında satılandan daha uygun fiyata olsa birisinden gelirken getirtecektim almanya da satışı yok sanırım bilginiz var mı ?
Fiyatlar malesef 1400₺ 1500₺ civarında $ yükselmesinden kaynaklı iran ırak libya pazarında satılıyormuş

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Fiyatlar malesef 1400₺ 1500₺ civarında $ yükselmesinden kaynaklı iran ırak libya pazarında satılıyormuş

bu cihazdan aldım mediastar sayfasından yazılım indirdim rar açtığımda black ve blue olarak iki ayrı yazılım var sadece renk olarak ayrılmış sanırım hangisini yüklemem gerekir? fark eder mi ?

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
bu cihazdan aldım mediastar sayfasından yazılım indirdim rar açtığımda black ve blue olarak iki ayrı yazılım var sadece renk olarak ayrılmış sanırım hangisini yüklemem gerekir? fark eder mi ?
İnternet uygulamalarında upgrade Software var orda mediastar 4030 yazılımını yükle sadece black var blue yok eskiden vardı şimdi yok onu yükle yazılım versiyonu 1.09.22027(1 28 l:0 1) yazılım tarihi jul 24 2020 bu en son yazılım.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
İnternet uygulamalarında upgrade Software var orda mediastar 4030 yazılımını yükle sadece black var blue yok eskiden vardı şimdi yok onu yükle yazılım versiyonu 1.09.22027(1 28 l:0 1) yazılım tarihi jul 24 2020 bu en son yazılım.

sayın octavia1 ; cevap için teşekkürler, bu cihaz için acemiyim bir kaç sorum olacak , öncelikle aldığım 4030 cihazda eski yazılım var ve problem yaşadığım için yazılım yüklemek istiyorum, problem şu cihazın kendi forever server cccam ile açılan bazı kanalları açmıyor örnek verirsem, örnek thor da 11804 V tp de look sport HD kanalını açmıyor ama aynı tp de diğer kanalların çoğunu açıyor, diğer örnek hotbird uydusundan 10892 H TP deki canal+sport 3 açıyor canal+sport4 açmıyor , bu gibi diğer uydularda da örnekler var, bu durum ortaya çıkınca kendi cccam girdim açılmayan kanallar açıldı ama takılma donma yapıyor, sanırım forever ile çakışma yapıyor, forumlarda son çıkan yazılımda forever ve cccam aynı anda kullanılıyor yazılmış doğru mu ? sizde bu tür problem yok mu ? siz hangi tarihli yazılımı kullanıyorsunuz ? yeni yazılımla ilgili diğer bilgide bir özellik eklenmiş uydu tv kanalında iken yayın giderse otomatik olarak ıptv kanalına geçiyormuş, ben bu özelliği istemiyorum bu özelliği menüden kapatma durumu var mı ? yeni yazılımı yükledikten sonra cihaz ilk açıldığına cihazı menüden fabrika ayarlarına mı döndürmem gerekir ? öyle yapınca cihaz ilk başa ve ilk çıkan yazılıma dönmüş olmaz mı ? cevabınız için teşekkürler bu sorularımıda cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
sayın octavia1 ; cevap için teşekkürler, bu cihaz için acemiyim bir kaç sorum olacak , öncelikle aldığım 4030 cihazda eski yazılım var ve problem yaşadığım için yazılım yüklemek istiyorum, problem şu cihazın kendi forever server cccam ile açılan bazı kanalları açmıyor örnek verirsem, örnek thor da 11804 V tp de look sport HD kanalını açmıyor ama aynı tp de diğer kanalların çoğunu açıyor, diğer örnek hotbird uydusundan 10892 H TP deki canal+sport 3 açıyor canal+sport4 açmıyor , bu gibi diğer uydularda da örnekler var, bu durum ortaya çıkınca kendi cccam girdim açılmayan kanallar açıldı ama takılma donma yapıyor, sanırım forever ile çakışma yapıyor, forumlarda son çıkan yazılımda forever ve cccam aynı anda kullanılıyor yazılmış doğru mu ? sizde bu tür problem yok mu ? siz hangi tarihli yazılımı kullanıyorsunuz ? yeni yazılımla ilgili diğer bilgide bir özellik eklenmiş uydu tv kanalında iken yayın giderse otomatik olarak ıptv kanalına geçiyormuş, ben bu özelliği istemiyorum bu özelliği menüden kapatma durumu var mı ? yeni yazılımı yükledikten sonra cihaz ilk açıldığına cihazı menüden fabrika ayarlarına mı döndürmem gerekir ? öyle yapınca cihaz ilk başa ve ilk çıkan yazılıma dönmüş olmaz mı ? cevabınız için teşekkürler bu sorularımıda cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler
Foreverle cccamı beraber kullanma tek olarak kullan kullandığım yazılım mesajımda belirttiğim yazılım fabrika ayarına dönmen gerekir kanal bilgilerini usb kayıt ettikden sonra yedekleme ilk yazılıma dönmez son yazılım neyse orda kalır stalker ve cccam bilgilerini siler onları bir yere yazman gerekir yeniden yüklemen gerekir formun yazma klavyesi arızalı silmek istediğim zaman silme işi uzatıyor şu anda cihazın upgrade software kısmı bağlantı kesildi uyarısı yapıyor ilerde düzelir MS-4030_Black_Ver1.09.22027_2020-7-24

Son düzenleme:

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
sayın octavia1 ; evet siz belirttiğinizde baktım cihazın upgrade software kısmı bağlantı kesildi uyarısı yapıyor, daha sonra tekrar deneyeceğim, kendi cccam ve forever aynı anda kullanmak istememin sebebi forever dediğim gibi cccam da açılan kanalların hepsini açmıyor ayrıca bugün farkettim cccamda açılan ve foreverın açtığı bazı kanallar bugün kapalı açmadığı kanallar bügün açık günlük değişiyor gibi sanki, sizin şu anda kullandığınız yazılımda cccam la açılan kanalların hepsi donmasız açık mı ? dediğiniz yazılımı yüklersem bu yazdığım sorunlar umarım sonlanır, tekrar teşekkürler

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Yayınları donmasız izlemeniz için ayarlar= sistem ayarları=şifreli kanal için timeshift = 3 sec yap düzelir son yazılım bu sitede var# MediaStar #son yazılım güzel

linkde Telegram da verilen yazılım 19 haziran tarihli son yazılım bumudur ? sizin bir önceki mesajdaki yazdığınız yazılım bilgisinde tarih 24 temmuz geçiyor temmuzda yeni yazılım mı verildi ? yeni yazılım attığımda forever IPTV silinmiyor tekrar aktif edebiliyorum doğru mu ? yardımlarınız için çok teşekkürler,

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Buyrun MS-4030_Black_Ver1.09.22027_2020-7-24 Yazılımı

Ekli dosyalar

• MS-4030_Black_Ver1.09.22027_2020-7-24.rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 15
10 May 2013
185
17
18
Mediastar royal 790 da son yazılım 2.82 de sn yok yazısı var 2.80 da funcam 132. Csat donuyor kırılma var ne yapmam lazım