Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

MEDİASTAR MS-4030 FOREVER 4K UHD UYDU ALICISI

next_time

0
Üye
22 Eki 2017
15
3
3
İlk taşındığı zaman şifresizdi. Şimdi kapalı.

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Başka hdmi girişine tak öyle dene tvnin

sayın "OCTAVİA1, sorun tv nin hdm girişlerinden kaynaklanıyor sanırım dediğiniz gibi mediastar farklı tv ye takınca sorun yok , farklı bir bilgi almak istiyorum bu cihazda ücretli ıptv kullanmak istiyorum , bu cihaza iptv sadece kumanda kullanarak mı yükleniyor bilgisayar yada daha kolay yolla yüklenebilir mi ?
x steram bölümü dışında farklı yere yüklenebiliyor mu ? x stream bölümüne yüklersem kumandadan tek tuşla ( yada 2 tuşlada olabilir ) yüklediğim iptv ye tek tuşla ulaşabilir miyim ? şu açıdan soruyorum kullancak kişi yaşlı olduğundan x stream bölümüne kumanda dan girmek için baya tuş kullanarak ulaşılıyor her iptv izlemek istediğimde bu kadar çok kumanda dan tuş kullanarak yaşlı bir insan için çok zor, cihazın kendi iptv si olan forever iptv tek tuşla ulaşabiliyorum kumandanın en altında en sağdaki tuşla bu şekilde x steram bölüme ulaşma imkanı var mı ? veya ücretli iptv forever iptv listesinin yanına yükleme imkanı var mı ? çünkü dediğim gibi o bölüme tek tuşla ulaşabiliyorum,

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
sayın "OCTAVİA1, sorun tv nin hdm girişlerinden kaynaklanıyor sanırım dediğiniz gibi mediastar farklı tv ye takınca sorun yok , farklı bir bilgi almak istiyorum bu cihazda ücretli ıptv kullanmak istiyorum , bu cihaza iptv sadece kumanda kullanarak mı yükleniyor bilgisayar yada daha kolay yolla yüklenebilir mi ?
x steram bölümü dışında farklı yere yüklenebiliyor mu ? x stream bölümüne yüklersem kumandadan tek tuşla ( yada 2 tuşlada olabilir ) yüklediğim iptv ye tek tuşla ulaşabilir miyim ? şu açıdan soruyorum kullancak kişi yaşlı olduğundan x stream bölümüne kumanda dan girmek için baya tuş kullanarak ulaşılıyor her iptv izlemek istediğimde bu kadar çok kumanda dan tuş kullanarak yaşlı bir insan için çok zor, cihazın kendi iptv si olan forever iptv tek tuşla ulaşabiliyorum kumandanın en altında en sağdaki tuşla bu şekilde x steram bölüme ulaşma imkanı var mı ? veya ücretli iptv forever iptv listesinin yanına yükleme imkanı var mı ? çünkü dediğim gibi o bölüme tek tuşla ulaşabiliyorum,

Yeşil tuşa bas 2/4 de x-stream tv bölümünden girilir en kolay bu var ucretli iptv de oraya yüklenir elle 4 adet yükleyebilirsiniz düzenleden

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Yeşil tuşa bas 2/4 de x-stream tv bölümünden girilir en kolay bu var ucretli iptv de oraya yüklenir elle 4 adet yükleyebilirsiniz düzenleden

anladığım kadarıyla ücretli iptv sadece x-stream tv yükleniyor , ve cihazda ki uydu kanalları gibi listeleme yapılamıyor ve ve ücretli iptv ye de sadece en kısa dediğiniz gibi ulaşılabiliyor teşekkürler

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43

merhaba, apollo5 bölümüne girdim ve orada my link bölümü var oraya girdim ve usb ye ıptv m3u playlist atıp usb ye taktım ve kanallar yüklendi buradan da kumanda kullanmadan usb ile yükleniyormuş buraya yüklediğimde net link bölümünde de çıktı kanallar ama usb belleği cihazdan çıkarınca net link bölümünde kanallar gitti diğer apollo bölümünde kanallar var görünüyor usb çıkardığımda kanalların net link bölümünde kalması için ne yapmam gerekir ? net link bölümüne ulaşmak sanki daha kısa sürüyor apollo5 bölümüne daha uzun sürüyor

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
merhaba, apollo5 bölümüne girdim ve orada my link bölümü var oraya girdim ve usb ye ıptv m3u playlist atıp usb ye taktım ve kanallar yüklendi buradan da kumanda kullanmadan usb ile yükleniyormuş buraya yüklediğimde net link bölümünde de çıktı kanallar ama usb belleği cihazdan çıkarınca net link bölümünde kanallar gitti diğer apollo bölümünde kanallar var görünüyor usb çıkardığımda kanalların net link bölümünde kalması için ne yapmam gerekir ? net link bölümüne ulaşmak sanki daha kısa sürüyor apollo5 bölümüne daha uzun sürüyor
Bende pc olmadığı için net link e kumanda ile iyi m3u dan extinif ts liyazarak seçtiğim 20 adet yükledim xp_net olarak 5 sırada sabit kalıyor ordan bakıyorum eğer apollo5 bölümüne usb ile kayıt ediyorsa o daha basit ilk girişi ayarlardan sistem ayarları 3/4 sayfada DVB to İPTV Açık yapın exit sonra sat tuşundan Uydu Listesi sonunda Apollo5 gelir ordan giriş yapabilirsiniz.

next_time

0
Üye
22 Eki 2017
15
3
3
Bilgileri girdiğim halde yüklenmiyor. Yoksa Stalker de olduğu gibi ip TV satın aldığımız yere maç adresini vereceğiz anlamadım.bir türlü yükleyemedim.

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Bilgileri girdiğim halde yüklenmiyor. Yoksa Stalker de olduğu gibi ip TV satın aldığımız yere maç adresini vereceğiz anlamadım.bir türlü yükleyemedim.

bende bir yerden test almıştım server port kullanıcı adı şifre olarak bende denedim x -stream tv bölümde yükleyemedim yükleyemedim anlamadım , sonra m3uplaylist olarak istedim ve usb ye attım cihazda apollo bölümü var onun içinde my link bölümü var oraya gelip usb den yükle sanırım kırmızı düğme orada yazıyor bu şekilde iptv yükledim fakat sadece türk kanalları çıktı diğer ülke kanalları çıkmadı neden anlamadım kısaca cihazda tüm kanalları görebileceğim şekilde iptv yükleyemedim

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU

Şu anda bazı iptvler x-streamda açılmamaktadır mac adresiniz varsa stalker bölümünden girerek izleyebilirsiniz yada net link bölümüne ts (m3u) dosyası yaparak izlersiniz yakında yazılım gelebilir düzeltebilirler.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
fazla detaya girmek istemiyorum forum kuralları gereği illa sıfır alacaksın diye bir şey yok karaköyde ece uydudan ikinci el 600 tl aldım arkadaş başka yerden dreambox 920 ultra 4k 1100 tl almış biraz zaman alır ama araştır ben zaten ucuz demedim o cihaza okadar para vereceğine üzerine biraz dah katar dreambox alırım dedim tabiki tercih meselesi

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
fazla detaya girmek istemiyorum forum kuralları gereği illa sıfır alacaksın diye bir şey yok karaköyde ece uydudan ikinci el 600 tl aldım arkadaş başka yerden dreambox 920 ultra 4k 1100 tl almış biraz zaman alır ama araştır ben zaten ucuz demedim o cihaza okadar para vereceğine üzerine biraz dah katar dreambox alırım dedim tabiki tercih meselesi

Fiyatlar böyle sizin tercih ettiğiniz cihazın söylediğiniz 2el fiyatla hiç uyuşmuyor araştırdığım burda konu şu ucuz şu pahalı değil mediastar 4030 kullanan arkadaşların sorunlarını paylaşarak çözmesini kullanabilir hale gelmektir.
20201218_223258.jpg

Son düzenleme:

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Şu anda bazı iptvler x-streamda açılmamaktadır mac adresiniz varsa stalker bölümünden girerek izleyebilirsiniz yada net link bölümüne ts (m3u) dosyası yaparak izlersiniz yakında yazılım gelebilir düzeltebilirler.
dün baktığımda forever da 13e yunan nova kanallarıda açılmıyordu sizde durum nedir ? son zamanlarda forever da açılan paketler gidiyor, tring, cosmote, şimdi de yunan nova gitti cihaza halen yazılımda gelmedi , umarım yeni yazılım gelir ve bu paketler tekrar açılır yoksa böyle giderse forever bir artısı kalmayacak gibi

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
dün baktığımda forever da 13e yunan nova kanallarıda açılmıyordu sizde durum nedir ? son zamanlarda forever da açılan paketler gidiyor, tring, cosmote, şimdi de yunan nova gitti cihaza halen yazılımda gelmedi , umarım yeni yazılım gelir ve bu paketler tekrar açılır yoksa böyle giderse forever bir artısı kalmayacak gibi
Nazım 13E nova paketler bende açık bu hafta içinde yazılım verilecek forever135 olacak bazı cihazlara 135 geldibekleyip göreceğiz neticeleri

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Mediastar 4030 yeni yazılımda forever 135 gelmiş...Apollo5 ve Hellassat boot sorunu giderilmiş açılan kanallarda göze çarpan başka bir şey yok. Kullanıcılara hayırlı olsun

Ekli dosyalar

• MS-4030_Ver1.09.22364_2020-12-23.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 7
  • MS-4030[4K] Softcam Keys_25-12-2020.rar
    4.5 KB · Görüntüleme: 9

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
örnek m3u atabilirmisiiz rica etsem ne yaptıysam usb m3u dosyası bulunamıyor diyor...
evet şöyle yapın önce IPTV büyük harflerle yazarak IPTV adında bir klasör açın m3u dosyasının ıptv klasörünün içine atın sonra ıptv klasörünü usb flash belleğe atın görmesi gerekir cihaz bu şekilde görüyor ben de bu olayı tesadüfen buldum ama çok saçma bi durum , bu şekilde deneyin