Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Neden forum yetkileri cevap vermiyorlar arkadas acaba

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
forumda sürekli durcak bir yetkili yokmu üyeler mi cevap vercek acabaforum yetkileri nerde

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Formun üst düzey yetkilileri özel sorulara cevap vermiyor. Genel olarak açılmış konulara cevap gelir oda binde bir. Hem yetkilerin bakması gereken ne var ki ? Formun daimi üyeleri bile sorunlar konusunda rahatlıkla bilgiler verirler.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Sorununuz nedir önce onu burada gerekli yere konu açın.Sonra o konuya bilen kişiler yorum yapacaktır.
Forumdaki yetkili kişiler illa her konuyu bilmekle yükümlü değildir.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
forumda sürekli durcak bir yetkili yokmu üyeler mi cevap vercek acabaforum yetkileri nerde

Doğan kardeş forum alanında 4 adet aynı soruyu sordun .aynı soruna cevap cafi ustadan ve tekrar sordun banlanmış arkadaştan geldi cevap ikiside yetkili idi.

Yeni yazılım yüklediğinizde CİHAZ AYARLARINI yeniden yapılandırnanız olmaz ise bir önceki yazılıma dönmeniz istendi CAFİ Ustamızca.
Bu yazılanları gördünüzmü? veya cihazınızın FRESHARE nasıl açılır forumda var ayrıca ip tv konusuda günlük işleniyor.( +18noldu dediğiniz)
( BAKMAK ve GÖRMEK ) emeksiz yemek olmaz.

sevgi saygıyla

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar sizden ricam hemen arkadaşa vurmayın. Sor arkadaş cevap verelim diyorsunuz ben foruma 4- eylül de next amigo iptv sorunu diye bir konu açmışım forumda bakarsanız hala duruyor bir kişi çıkıpta hala bir cevap vermedi. Öyle insanı yermek yannış.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar sizden ricam hemen arkadaşa vurmayın. Sor arkadaş cevap verelim diyorsunuz ben foruma 4- eylül de next amigo iptv sorunu diye bir konu açmışım forumda bakarsanız hala duruyor bir kişi çıkıpta hala bir cevap vermedi. Öyle insanı yermek yannış.

Sn.Arkadaşım bakınız konuyu açan arkadaşımız söz konusu açtığı konunun linkini vermeden feveran ediyor.! Oysa konuyu açarken ilgili linki verip o şekilde durumu anlatsa idi durum biraz daha farklı olurdu buna eminim.Bu şekilde konu açıp cevap vermek biraz tuhaf geldi bana ben her zaman bu foruma derdini yazıp cevap bekleyenlere söylüyorum bizler müneccim değiliz.Evet arkadaşımıza o yazdığı mesajda cevap verilmemiş olabilir ama şu unutulmamalıdırki bizlerde NEXT firmasının piyasaya çıkardığı modeller ne yazikki yok.Olsa zaten KESİNLİKLE yardım gelir bundan kimsenin şüphesi olmasın,bu işler gönüllülük esasına göre yapılan paylaşımlardır.Mesela ben MACHİNA 3-D alanına ne yazılıyorsa en kısa sürede dönüp yardımcı olmaya çalışıyorum.Çünkü elimde bu cihazdan var bu cihazın YAZILIM + birkaç özellliği hariç artık neredeyse ezberledim.Hal böyle olunca yardım bir zevk halini alıyor,hele karşı tarafın sorununun çözüldüğünü görmek işte bu çok büyük bir mutluluktur benim için. Bunca zamandan beridir sevgili arkadaşımıza yardım gelmediğine göre en iyisi merkez servisi arayıp oradan gerekli olan bilgiyi almasıdır.Böylece çok daha kolayca sorununun çözümüne ulaşacaktır...

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

Ah bu yetkililer ahh... adamlar forumda 7/24 durmak için dünyanın parasını alıyorlar ama halen işlerini yapmıyorlar :tokat:, adamlar aldıkları paraları yemekle meşgul herhalde :tamam:

Bu arada sorunuzu cevapladım,:utangac:

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Karbon hocam paralar çok olunca yemekten uğrayamadık foruma ama arkadaşın sıkıntısınıda sormuş bulundum.