Neler yeni

NewWave HD Mini Sattube uydu alıcısından şifreli kanalları izleme

25zmen218

New member
Üye
NewWave HD Mini Sattube uydu alıcısına sahibim. Şifreli kanalları nasıl yöntemler kullanarak açabilirim? Biss key yöntemi varsa nasıl uygularım? Yardım için teşekkürler..

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşım cihazın şifreli yayınları izlemeye uygundur, Pawurvu,Tandber,biss şifreleme türlerinden yayınları izleme imkanı verir, Ayrıca internete bağlanıyorsan cccam server ve qcam server(cihazın 1yıllık verdiği serverdir) bir çok şifreli kanalı izleme imkanında mevcuttur. Cihaz elimde olmadığı için aklımda kaldığı kadarıyla açıklamaya çalışayım.
Öncelikle cihazına en son yazılımı yüklemeni öneririm, Menüden /multimedya ayarlarının üzerindeyken emu ve server menüsünü aktif yada pasif etmek için kullanacağın kod 1512 dir. emu aktifse multimedya menüsünün altında server emu vb secenekler görünecektir.
Softcam key indir tıklayıp cihazını secip dosyayı indirip usb bellek ile cihazına yüklemen emu ile açılan yayınları izleyebilirsin. Astra ve thor uydularında Pawurvu sistemiyle açılan discovery kanallarını tandber sifreleme sistemini kullanan diger kanalları ve biss sifreli kanalları izlemen için yeterli olacaktır.
selamlar.

Newvave Emu aktif etmek başlığından inceleyebilirsin.

Son düzenleme:

25zmen218

New member
Üye
Arkadaşım cihazın şifreli yayınları izlemeye uygundur, Pawurvu,Tandber,biss şifreleme türlerinden yayınları izleme imkanı verir, Ayrıca internete bağlanıyorsan cccam server ve qcam server(cihazın 1yıllık verdiği serverdir) bir çok şifreli kanalı izleme imkanında mevcuttur. Cihaz elimde olmadığı için aklımda kaldığı kadarıyla açıklamaya çalışayım.
Öncelikle cihazına en son yazılımı yüklemeni öneririm, Menüden /multimedya ayarlarının üzerindeyken emu ve server menüsünü aktif yada pasif etmek için kullanacağın kod 1512 dir. emu aktifse multimedya menüsünün altında server emu vb secenekler görünecektir.
Softcam key indir tıklayıp cihazını secip dosyayı indirip usb bellek ile cihazına yüklemen emu ile açılan yayınları izleyebilirsin. Astra ve thor uydularında Pawurvu sistemiyle açılan discovery kanallarını tandber sifreleme sistemini kullanan diger kanalları ve biss sifreli kanalları izlemen için yeterli olacaktır.
selamlar.

Newvave Emu aktif etmek başlığından inceleyebilirsin.
Kodu girdim ve multimedya menüsünde Kod ve Sunucu Ayarları ve TS Kayıt yazılı iki buton karşıma çıktı. Kod ve Sunucu Ayarlarına bastım ve orada Biss key kodları çıktı bunları kullanıp nasıl kanalları açacağım ki? Sofcam Key'i indirip güncelleme ile cıhaza attım yeniden başladı cihaz. Burası tamam. Ancak biss key kısmındaki keyler ile kanalları nasıl açacağım?

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
senin yapacağın işlem bu kadar gerisini cihaz yapacak, şifreli kanalın üstüne geldiğinde kanal açılacaktır.

25zmen218

New member
Üye
senin yapacağın işlem bu kadar gerisini cihaz yapacak, şifreli kanalın üstüne geldiğinde kanal açılacaktır.
Bazı kanallar hatta bir çok kanalda hala şifreli kanal yazıyor ama. Onlar nasıl açılacak peki

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Açılmayan kanalların ve bulunduğu uydu ile belirtirsen kontrol edebilirim

25zmen218

New member
Üye
Açılmayan kanalların ve bulunduğu uydu ile belirtirsen kontrol edebilirim
Bein'in bütün kanalları Sinema Aksiyon vs. bütün kanalları Film Box, BBC, Eurosport, Tivibu şirfeli olanlar, SSport, Smart Spor yani neredeyse hepsi kapalı. Uydu ise Turksat 4A

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Bein'in bütün kanalları Sinema Aksiyon vs. bütün kanalları Film Box, BBC, Eurosport, Tivibu şirfeli olanlar, SSport, Smart Spor yani neredeyse hepsi kapalı. Uydu ise Turksat 4A
Bahsettiğin kanalların açılma ihtimali yoktur,

ahmetfurkan

New member
Üye
Dqcam i aktif edemedim. Cihazı yeni aldım da. Kod istiyor. Neyapmam lazım

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
1506 newvave
1512 newvave sattube

chan312

New member
Üye
Selamlar newwave HD sattube cihaza dönüşüm yazılımını atmaya çalıştım redvision p12 ama cihaz yazılımı almadı ve kendi dump yedeğini de almadi şimdi cihaz hiç açılmıyor çöp mü oldu kurtulurmu

ahmetfurkan

New member
Üye
Bende newwave mini hd sattube de net mt7601 wifi var. Cihaz wifi yi görüyor bağlanmış gi bi görünüyor ama wifi yi almıyor internet yok gibi sanki server de internet i kontrol edin diyor. Başka bir uydu cihazına mt7601 i takınca direkt çalışıyor. Anlamadım bu sorunu nasıl çözerim. Bi de cep telefonunu wifi olarak yapınca bağlanıyor. Sıkıntı yok. Bu acaba proxy le mi ilgili yoksa bir ayarı var mı

ego37

Member
Üye
Astra uydusu
4.9 derece. Discovey paketini izlersin (powervu).turksat nat geo wild paketini izlersin(tandberg)

cimit

New member
Üye
Newwvae sattube dqcam aktif ettim hotbirt ve astra bazı kanallar aktif oluyoe çözülüyor ancak çok çözdüğü belirtilen csat paketini çözmüyor. Dönüşüm yazılımı attım yine sonuç alamadım.

Csat pakedini sadece birkaç server açabiliyor,o da her cihazda yok.

Aas

Member
Üye
7e deki sattube kanallarını izleyen var mı arkadaşlar newwave mini hd sattube ile