Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 fta hdmı görüntü gelmiyor??

Legolas19

New member
Üye
8 Ara 2019
2
0
1
cihazı diğer tvye taktım sıkıntı yoktu tekrar diğer tvye takınca görüntü alamadım. Farklı hdmı portları ve farklı kablo kullanmama rağmen hala görüntü alabilmiş değilim. Bilgisi olan veya başına gelen varmı?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
cihazı diğer tvye taktım sıkıntı yoktu tekrar diğer tvye takınca görüntü alamadım. Farklı hdmı portları ve farklı kablo kullanmama rağmen hala görüntü alabilmiş değilim. Bilgisi olan veya başına gelen varmı?

Bir başka cihazı çalışmayan Tv nizde tekrar deneyin ondada görüntü gelmezse TV nizin HDMI ENTEGRESİ arızalanmış demektir...

Legolas19

New member
Üye
8 Ara 2019
2
0
1
3 günlük cihazın arıza vermesi normal mi? Netten almıştım bulunduğum ildeki servise göstersem garanti kapsamında değerlendirilirmi yoksa iade veya değişim mi istesem bilemedim...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
3 günlük cihazın arıza vermesi normal mi? Netten almıştım bulunduğum ildeki servise göstersem garanti kapsamında değerlendirilirmi yoksa iade veya değişim mi istesem bilemedim...

Neden olmasın ki ben daha sıfır cihazın bozuk olduğunu gördükten sonra.! Ve elbette ki garanti kapsamında olacaktır cihaz...