Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 hd cx - ccam sorunu

ahmet1958

New member
Üye
7 Eki 2020
8
2
3
başka bir bölüme daha yazdım, konu birleştirilrse memnun olurum, hatamdan dolayı özür dilerim,
selam , Daha önce yazdığım gibi 2 adet cihazım var birisi next 2000 hd cx - diğeri başka bir marka aynı cccam'ları next'e giriyorum açmıyor,fakat diğer cihaz giriyorum açıyor...formda yazılanları harfiyen uymama rağmen usb ile cccamları güncelleme kısmından cfg.cccam dosyası olarak cihaza gönderiyorum daha sonra kapalı olan cccam satırlarını açık yapıp kırmızı tuşla kaydediyorum..şifreli yayın ayarlarından server hizmeti olan satırı açık konuma getiriyorum,ama maalesef açmıyor, internet cihaza geliyor, kablolu ve kablosuz olarak denedim sorun yok, bu arada ben cihaz'a kablo ile bağlanıyorum,modemle cihaz arası 60cm mesafe ama yinede kablo ile bağlanmama rağmen sıkıntı çıkıyor ve bağlanmıyor...yardımlarınızı bekliyorum
NOT ;kendi uydu sistemimi kuracak - cihazlar ve sistem hakkında bilgi sahibiyim,şu an motorlu çanak kullanıyorum,pozisyonerden uydu cihazına gelen kablo acaba bu sorunu çıkarabilirmi.... cevap için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla