Neler yeni

Next 2000 HD CX FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
22 Eki 2011
Mesajlar
7,145
Beğeniler
1,818
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.next.web.tr
#1
Next 2000 HD CX FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

Uydu alıcınızda cihazınızı aşağıdaki işlemleri yaparak aktif ettiğinizde kullanabileceğiz şifreli kanalların çözülmesine yarayan Free Share ücretsiz server özelliği bulunmaktadır..
Bu işlemleri yaptığınız anda 1 YILLIK server aktif olmuş olur.. bir yıl sonunda kapanır.!!

Türksat hariç yabancı uydulardaki HotBirt Astra vb ..bir çok içerikteki kanalı bu sayede izlemenize olanak sağlar, uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınıza İNTERNET bağlantısını sağlamış olmanız gerekmektedir.

Server ile açılabilen kanallar değişiklik gösterebilmektedir, cihazı aktif attiğinizde genelde açılan kanallar, kanal listesinde SARI renklendirilmiş olarak karşınıza çıkacaktır.FREE SHARE AKTİF ETME


Kumandadan MENÜ tuşuna basarak - GİRİŞLER - ŞİFRELİ YAYIN AYARLARI bölümüne girilir.
Bu bölümde iken İNTERNET PAYLAŞIM YOLU kısmı FREE yapılarak KIRMIZI TUŞ ile kaydedilir.Bu işlemleri yaptığınızda alt kısımda server bitiş tarihi Expire Date olarak gösterilen kısımda yer alacaktır.
HotBird, Astra vb uydularda bir çok şifreli kanalı bu sayede izleyebilirsiniz.. Bölgesel internet farklılıkları, anlık yoğunluklar, kart güncellemeleri, sistem değişikleri vb.. konular nedeniyle kanallarda değişimler olabilir. bu uygulama Satıcı firmanın desteği kapsamında değildir, belirli bir süreliğine ücretsiz kullanacağınız bonus bir uygulamadır.


İyi Seyirler.​