Neler yeni

Next 2000 HD CX MOBİL OYNATICI Kullanımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
22 Eki 2011
Mesajlar
7,145
Beğeniler
1,796
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.next.web.tr
#1
Next 2000 HD CX MOBİL OYNATICI Kullanımı


Cihazınızın MEDYA - MOBİL OYNATICI bölümünde mobil tablet, telefon, vb cihazlarınızda izlediğiniz videoları bu bölüm sayesinde izleyebilirsiniz..

Bu özelliğin kullanılabilmesi için cihazını ile MOBİL aygıtınızın aynı İNTERNET AĞI içinde olması gerekmektedir,

Uygulamayı kullanabilmeniz için mobil cihazınıza uyumlu bir programı kurmanız gerekmektedir. TUBİO programı Next 2000 HD ile uyumlu ve sağlıklı çalışmaktadır, o program üzerinden anlatım yapabiliriz,

Telefonunuza ( yada hangi mobil cihazı kullanıyorsanız ) marketten TUBİO uygulamasını indirip kurun.Next 2000HD Cihazınızınız MEDYA - MOBİL OYNATICI bölümünü açınTelefondan kullanacağınız video sitesini seçin örnek olarak YOUTUBE kısmını seçtim ben,


Size videoları sıralayacaktır, zevkinize göre bir tanesini seçip Oynatın,Telefonunuz ağ içinde arama yaparak oynatmayı yapabilecek mobil cihazları sıralayacaktır.

Bu aşamada Next 2000 HD cihazda Ready şeklinde bir yazı çıkacaktır..Çıkan listede Next 2000 HD seçilip bitti sekmesini tıkladığınızda Next 2000 HD cihazında seçtiğiniz videonun oynamaya başladığınız göreceksiniz.
Ayrıca Sistem Bilgileri Kısmında bulunan Kare Kodları Telefonuna okutarak eşleştirme yapabilir ve BubbeUPnP yada Tubio programlarını kullanabilirsiniz..İyi seyirler.