Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next-2000-HD Free Kanallar yok oldu

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Arkadaşlar,
Next 2000 Hd üzerindeki free Kanallar bugün itibarıyla yok oldu.Sizlerde de aynı durum var mı?Sadece Bu yol ile Türk kanallarına bakabiliyordum.Uydu Antenim yok.Ayrıca Wifi bağlantısında da sorun var.Kablolu bağlandım.Ancak kanallar her iki Next 2000 HD cihazımda da halen daha yok.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Arkadaşlar,
Next 2000 Hd üzerindeki free Kanallar bugün itibarıyla yok oldu.Sizlerde de aynı durum var mı?Sadece Bu yol ile Türk kanallarına bakabiliyordum.Uydu Antenim yok.Ayrıca Wifi bağlantısında da sorun var.Kablolu bağlandım.Ancak kanallar her iki Next 2000 HD cihazımda da halen daha yok.
Süresi bitmiştir baktinizmi ücretli artik

Dereköy

New member
Üye
28 Eyl 2021
5
3
3
Arkadaşlar,
Benimde ayni oldu bugun

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Yanlış anlaşılma var.IKS başka.Ben nextin verdiği free yani bedava ksnsllardan bahsediyorum.Benim iks biteli 2 sene olmuş.Onu hiç kullanmadım zaten.
Sorduğum free iptv. Adı üzerinde FREE

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Eğer bunu da ücretli yaptılarsa free ne anlamı kaldı.
Octagon alırım daha iyi
Onda bir sürü free Türkiye kanalı var.Kendileri Türk firması. Özellikle sordum.

kadirizmastar

New member
Üye
2 Eki 2021
2
1
3
Aynı durum bende de var birkaç gündür. Free IP tv kısmında "üyeliğiniz bitmiştir" diyor. Umarım sorun bir an önce düzelir. Çünkü normal uydu LNB bozuk. en az 250TL masrafı vardı (gelip oraya takma ücretleri dahil). Zamanında indirimden 120TL ye aldığım ürünün almamdaki amaç zaten ucuz olması ve ücretsiz yerel 3-5 kanalı internet üzerinden izlemek istemem. 250TL den kaçıp buna 120TL verdik eyvallah ama satıcıya da sorduğumda "yerel kanallar sınırsız zaten adı üstünde free ip tv kısmı" demişti. Şimdi ne diye yıllık 75TL veriim ki. uyduyu yaptırır normal uyduya geçerim. Zaten Full HD diyor 480p de takıla takıla izliyor gibiyim. Ücretsiz olması zaten cezbedici tarafı. Ücretli olursa üzer next bizi. Umarım bir sorun vardır da düzelir. Yoksa yıllık 480p takıla tukula giden bir görüntüye 75TL vermektense bir seferde 250TL (o da 400 500 olmuştur ya) vermek daha mantıklı.

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Herkes uyanık olmuş,3 kuruş için firma prensipleri dahi ayaklar altında.Yani şimdi Free kanallar da ücretli olduysa Next dışında o kadar fazla alternatif var ki.Halen daha uğraşılıyor update yapılıyor diye rafa kaldırmıyoruz.Satın aldığımızda sınırsız Şifresiz Ulusal Türkiye kanalları olduğu için aldık.Bir düğmeye basıp kanalları silerlerse Yeni cihazlarını da alacak olanlar ileride bu şekilde haksız bir işlem olacağını düşünürler sanırım.Sözünde duran Firma lazım.
Ancak yine de bir arıza olduğunu düşünüyorum çok mu iyimserim.
IKS olayı değil arkadaşlar.IKS zaten süresini yazıyordu,son kullanım tarihini filan.O ben de zaten 2 sene önce son bulmuş.Benim cihazda Süreniz dolmuştur filan mesajı da gelmiyor Artı Yerel Medya dışında Diğer Kategoriler kayboldu.Şimdi Octagon zamanı diyebiliriz.