Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA Arama moturu Yandex

Next2000HD_FTA

New member
Üye
8 Eki 2018
2
0
1
Selamun Aleykum arkadaslar,

Ben yeni cihaz aldim ve tahmin ettiginiz gibi NEXT 2000 HD FTA konuya derin girmeden bir kendimi tanitayim.
Ben avrupada yasamaktayim neden mi soyluyorum cunku Next avrupa,da destek subeleri yoktur
konu icerigi olarak ben bu cihazi begendim sadece bir kac eksikler tespit ettim ve bu eksikler genelde uygulamalar hakkindadir .
Youtube uygulamasi olmasi guzel lakin Yandex arama moturu olsa is yerimde hem televizyon bakarim hem de gereken internetten arastirmalar yapma imkanim olur
ayni anda bir Email uygulamasi olmasi da hic ama hic luks kacmaz.Hava durumu uygulamasi guzel lakin gereksiz buluyorum ve .M3U dosyalari gorme ve oynatma imkani da yok galiba usb flash bellek uzerine yukledim bir kac M3U dosyalari iptv icin ama calismak bir yana dosyalari gostermiyor eger bu konular ilgili bir kac degisiklik yapilsa sevinirim. Ve musteriye hic yoksa yukleme imkani taniyin ki ihtiyac sahibi gereken uygulamayi istedigi an yuklesin misal bana hava durumu gereksiz onun yerine yandex arama moturu yukleyim bu sekilde hafiza fazla gerek olmaz veya usb ile bir hard disk ilaveten takilir imkan cok lakin kisitlamayin lutfen rica ediyorum. Eger daha fikirleri olan varsa paylassin tesekur ederim

Next2000HD_FTA

New member
Üye
8 Eki 2018
2
0
1
cok uzgunum bu konuda keske hic yoksa bir arama motoru yùklenseydi Yandex gibi. Benim bir sorum daha olacakti bunun icin yeni bir metin acmak istemedim . soru cok kisa .. Next 2000 HD fta hangi dosya uzantilarini desteklemekte misal Iptv dosyasi ****.M3U denedim lakin goztermiyor usb flash bellekte. Eger bu konuda yardimci olursaniz sevinirim. Resim olarak .Jpeg gosteriyormu bu konuda detayli sekilde yardimci olursaniz cihaz hakkinda bilgimiz genisler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
cok uzgunum bu konuda keske hic yoksa bir arama motoru yùklenseydi Yandex gibi. Benim bir sorum daha olacakti bunun icin yeni bir metin acmak istemedim . soru cok kisa .. Next 2000 HD fta hangi dosya uzantilarini desteklemekte misal Iptv dosyasi ****.M3U denedim lakin goztermiyor usb flash bellekte. Eger bu konuda yardimci olursaniz sevinirim. Resim olarak .Jpeg gosteriyormu bu konuda detayli sekilde yardimci olursaniz cihaz hakkinda bilgimiz genisler.
Cihaz m3u dosyasını desteklemektedir siz yüklemeyi yapamamış olabilirsiniz.Ayrica bildiğim kadarı ile jpeg te desteklemektedir.Baslik altında oldukça bilgi verilmiştir...