Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA İp Tv kumanda sorunu

sametbody

New member
Üye
18 Şub 2019
7
5
3
9 aydır kullandığım bir cihaz wifi üzerinden ip tv izliyordum. Cihazı 15 gün kadar kullanmadım. Yeniden çalıştırdığımda kumanda üzerinden eskiden ip tuşuna bastığımda direk kanallar geliyordu.Sat tuşuna bastığım zaman sadece usb ve ülkelerin isimleri çıkmakta xpanel kısmı yok. Menü-internet uygulamaları-xpanele giriş yaparak iptv kısmına giriş yapıyorum kanalları izleyebiliyorum. Çözümü bir türlü bulamadım daha önce gözüme hiç çarpmamıştı xpanel kısmandada sarı renkle xpanel activation code kısmı bulunmakta bununla alakası varmıdır onuda bilmiyorum. Fabrika ayarlarına falanda döndüm ama hala aynı şekilde. Bu arada ücretli satın aldığım iptv kullanıyorum
(konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Yöneticiler uygun yere taşırsa sevinirim.)

Son düzenleme:

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
270
63
Adana
IPTV tuşundan degil, Mavi tuşa basarak girmeyi denemelisin , uzun zaman önce çıkmış olan yazılımlarda xpanel menü mavi tuşa tasındı, yada M tuşundan Media portalındada görebilirsin, saygılar

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Mavi tuş, sonra ıptv tuşu ile
panel seçmelisiniz. Veya
Mavi tuş sonra menü tuşu
Buradan panel bilgilerinizi giriniz.

Stkzky

Member
Üye
19 Ara 2018
61
80
18
kardeş dedikleri gibi mavi tuşla xpaneli açarsın sonra iptv tuşu ile paneller arasında geçiş yaparsın sana verilen ücretli ip tv kkullanıcı adı şifresini burda giriş yaparak kullanabilirsin

sametbody

New member
Üye
18 Şub 2019
7
5
3
Teşekkür ederim arkadaşlar. Mavi tuşa basıp panale girdim ordan bilgileri girdim direk açıldı. Sağolun tekrardan