Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD FTA "UL" SORUNU

arifcandirr

New member
Üye
6 Ara 2019
3
0
1
Merhabalar herkese benim sorunum yeni almış olduğum next 2000 hd fta cihazı wifi üzerinden güncelledim 1 gün sonra ise cihaz açılmamaya başladı.Cihazı fişe taktığımda alıcı gözde boot yazısı yazmakta yaklaşık 10-15 saniye sonra kumandadan hiç bir tuşa basmadan alıcı gözde UL yazmakta yazılım yükleme menüsüne geçmemekte ve cihaz televizyona hiç bir görüntü vermemekte bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim....

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
bende denedim olmadı, boot ekranında uzun kalıyor, ul yazıyor, öyle acılıyor

enesunal

New member
Üye
7 Şub 2020
2
1
3
Cihazı açarken "BOOT" yazıyor ve sonrasında "UL" yazısında takılı kalıyor ve hiçbir şekilde açılmıyor, CH+ tuş kombinasyonuyla yazılım atmak istediğimde "DUAL" ve sonrasında da "ON" ibaresinde takılı kalıyor. HDMI üzerinden görüntü de aktarmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Cihazı açarken "BOOT" yazıyor ve sonrasında "UL" yazısında takılı kalıyor ve hiçbir şekilde açılmıyor, CH+ tuş kombinasyonuyla yazılım atmak istediğimde "DUAL" ve sonrasında da "ON" ibaresinde takılı kalıyor. HDMI üzerinden görüntü de aktarmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Üründe arıza oluşmuş Merkez servise yollayın. MNG kargo 121119999 numarası ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Hemen yardımcı olurlar. Ürünü tam veya adaptör ile gönderin adaptör kontrol edilsin.Fazla voltaj veriyor olmasın.Garanti belgesini eklemeyi unutmayın.

Machinaa

0
Üye
15 Ağu 2017
4
5
3
Merhabalar bendede aynı sorun var yeni adaptör denedim sorun aynı? Tek çaresi servis mi.

enesunal

New member
Üye
7 Şub 2020
2
1
3
Evet tek çare servis, ben gönderdim iki haftada geldi ücretsiz bir şekilde, bir daha aynı sorun olursa değişim talebinde bulunuruz dendi.

rojan

New member
Üye
14 Mar 2020
1
0
1
Arkadaşlar Ul hatası % 100 çözüm.
Kumanda üzerinde bulunan kırmızı on off düğmesine 5 saniye basılı tutup tekrar açın
next star yazısını ekranda görene kadar menü tuşuna basılı tutun ve exit düğmesinekısa aralıklarla aynı anda basın.
Bu şekilde tekrar sistem çalışmaya başlıyor.