Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA Uydu Alıcı zaman zaman donma yapıyor

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Arkadaşlar, 02 mayıs 2020 günü Next 2000 HD FTA Uydu Alıcı ile ilgili bir sorunum nedeni ile konu açmıştım, sanırım arkadaşların dikkatinden kaçmış olmalı ki, sorunuma yanıt alamadım, önceki uydu cihazım da ayni marka olması nedeni ile güvendiğim için yine bu markayı satın almak istemiştim, ama Next 2000 HD FTA Uydu cihazım donma yapıyor, cihaz yeni, ancak teknik servise göndermem sorunumu çözeceğini sanmıyorum, zira servis, benim cihazımı saatlerce izlemesi lazım ki donma olayını görebilsin, bunu da yapacağını hiç sanmıyorum, o kadar özenerek almıştım ki.
Arkadaşlar, ne yapabilirim, lütfen yardımcı olun.

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar bu donma olayı kesinlikle düzelmez next cogu makinelerinde bu sounlar var ne yaparsanız yapın donma devam edecek bilginize tek care cihazı deyiştirme oda maliyetli iyi makineler 300 400 arası

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Ayni şeyi bende yaptım ama problem hala devam ediyor

Arkadaşlar, bu kadarını beklemiyordum. Next YE 2000 HD FTA cihazımı Next destek teknik servise gönderdim, bir parçasını değiştirdik sorun çözüldü dediler, sanırım pazartesi kargoya verecekler.
Bu arada şunu da belirteyim next destek teknik servis yani teknik servisin ana merkezi insan ilişkileri bakımından çok mükemmel, ben çok memnun kaldım.