Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA V1.560 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2000 HD FTA V1.560 Yazılımı
- İnternet bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- USB medya oynatımında << tuşu düzeltildi.

Test yazılımı bildirimlerini almak için;
Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yeni Yazılım Bildirimi
bölümüne girerek Test Yazılımını seçiniz.

Ekli dosyalar

• 2019_11_21_v1560_r459_2000HD_FTA.zip
    4.6 MB · Görüntüleme: 37

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Joker e girdiğim anda donuyor fişi çıkarıp takmak zorunda kalıyorum 1550 yazılımından sonra çıkan bütün testlerde aynı hata var 1550 ye geri dönmek zorunda kalıyorum

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
senin makinede sorun var heralde yazılımsal olsa bendede olur bir sıkıntı yok

nevzatu

0
Üye
7 Eyl 2012
3
0
1
internet üzerinde güncelleme hata veriyor ayrıca IPTV panel hatası veriyor neden olabilir

karanfil63

New member
Üye
13 Ağu 2019
8
2
3
V1.560 Yazılımı bence; Bugüne kadar yapılmış en düzgün çalışan yazılım diyebilirim.
Örnek olarak; sürekli sorun yaşadığım, cihazın fişini çekip bir kaç gün sonra tekrar taktığımda
internet bağlantısını her defasında tekrar yapmam gerekiyordu.
Bu yazılımı yüklediğimden beri cihazın fişini takıp açtığımda kendiliğinden wifi hazır hale geliyor.
Bence bu çok güzel...

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
benin sorunum sinyal yok hatası her sabah açtıgım zaman sinyal yok hatası alıyorum eski güzencellemeyi yükleyince düzeliyor ertesi gün yine aynı sinyal yok hatası alıyorum yeniden yeni güncelleme yapıyorum düzeliyor sorunu anlayamadım nedir bilgisi olan varmı

karanfil63

New member
Üye
13 Ağu 2019
8
2
3
Yeni yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarları yapın, uyduyu yeniden taratıp ayarlarınızı yeniden yapılandırın ve usb ye kaydedin. Sonra bu ayarları kullanabilirsiniz...

pitofhell

New member
Üye
11 Ara 2019
2
0
1
Arkadaşlar ilk kez yazıyorum foruma yeni üye oldum.. bu cihaz tam bir sorunlar abidesi.. çok aşırı sorun var ama yinede özellikler bakımından iyide bir cihaz. ben cihazı aldım arıza yaptı ve aldığım yere götürdüm yeni kutu verdiler sonra oda arıza yaptı tekrar yeni kutu derken 3. kutu 1 ay oldu sorun yok. aşırı ısınma sorunu var ve bu ısınma arızaya neden oluyor söyleyim. ben küçük bir cep telefonu adaptörüne pc kasa fanı taktım ve kutuya fanı yapıştırdım 1 aydır buz gibi gayet stabil çalışıyor. benim hanım güncelleme gelince ok yapıp güncellemiş cihaz 1561 almış ve youtube hiç girmedi gün içinde ve usb media falan girince kilitlenmeler kendi kendine tekrar başlatmalar başladı. şimdi 1560 yükledim youtube anında açtı. geceden sabah 11 e kadar youtube çalışmıyor ve bu sorunu nexte bildirdiğim halde bana dönüş yapmadılar. inanın bu cihazı youtube için aldım xpanelde yüklü paketim var kullanıyorum ve sorunsuz bu konuda ama youtube benim için çok önemli 2 yaşında ikiz bebeklerimiz var onlar için video açıyoruz izliyorlar fakat sabah 11 e kadar youtube yok çıldırcam. bu sorun harici donma kilitlenme yeniden başlama gibi sorunlar var cihazda inşallah bunları düzeltirlerde adam gibi bir cihaz olur. her güncelleme gereksiz düzenlemeler ile geliyor ama insanlar bas bas bağırıyor bu cihazın sorunlarını next gelen yeni güncellemede bu sorunları düzeltmiyor. bir cilgi vereyim bu cihaza harici hdd takmayın bozuyor cihazı. wifi anten takılı diğer porta harici disk taktım o gün yandı cihaz. usb coğaltma bile destekliyor aynı anda wifi usb bellek harici disk taktım hepsini gördü. fakat cihaza ağır geliyor çipi yanıyor. şimdi sadece wifi ve usb bellek takılı sorun yok hdd takmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...