Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 Hd Fta - Youtube Videolarında Çözünürlük ve Donma Problemi

Son Adam

New member
Üye
13 Ara 2019
4
12
3
Öncelikle merhaba arkadaşlar

Next'in bu cihazını (Next 2000 hd fta) özellikle youtube için aldım..Geçenlerde başka marka bir cihaz almıştım ve youtube verimini beğenmediğim için kardeşime hediye ettim ve next'e güvendiğim için bugün bu cihazı aldım ve ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım!

Öncelikle cihazı modemin hemen 2 - 3 metre yanına kurmama rağmen youtube daki çoğu videoda zaman zaman donmalar oluyor...İnternetim yaklaşık 27 - 28 mb hıza sahip ve tek kullanıyorum,nasıl donma oluyor anlamadım...Sonrasında ise,mesela youtube da (1080p - 780p ) müzik klibi açıyorum ama cihaz (360p) olararak sunuyor..Birçok müzik klibini ve videoyu (360p) olarak sunuyor!

İzleme ayarlarından (Yüksek Çözünürlük) ayarını seçmeme rağmen birçok klip ve video'yu (360p) olarak açıyor ???

Bu cihazın wifi aparatını usb şeklinde olanını aldım,acaba wifi aparatının antenli olanını alsam çok farkedermi vede bu (360p) olayı nedir ?

Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar,fikirlerini beyan ederlerse çok sevinirim.

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
Bendede aynı şey oluyor bende çıkardım diğer wifi bagladim düzeldi ama şöyle bir durum var görüntü iyi değil bazi videolarda 8-09 hatası alıyorum makina ilk aldığım zamanlarda hiç bir sorunum yoktu güncellemeleri almaya başlayınca makine iyice kafayı yedi sinyal yok hatasida alıyorum her açtığımda her gün eski güncellemeyi yükleyip düzeltiyorum aslında internette bağlanma sorunu makinenin modeminin dandik olması 35 MB internetim var ama donmadan hiçbir şey izlenmiyor resmen pişman oldum

Son Adam

New member
Üye
13 Ara 2019
4
12
3
Bendede aynı şey oluyor bende çıkardım diğer wifi bagladim düzeldi ama şöyle bir durum var görüntü iyi değil bazi videolarda 8-09 hatası alıyorum makina ilk aldığım zamanlarda hiç bir sorunum yoktu güncellemeleri almaya başlayınca makine iyice kafayı yedi sinyal yok hatasida alıyorum her açtığımda her gün eski güncellemeyi yükleyip düzeltiyorum aslında internette bağlanma sorunu makinenin modeminin dandik olması 35 MB internetim var ama donmadan hiçbir şey izlenmiyor resmen pişman oldum

Malı insanlara satarken binbir övgüyle satıyorlar...Aldığım yere diyorum ki,kardeşim şunu hafiften bir hırpalamadan açıp (Youtube) özelliğine bir bakabilirmiyiz..Eğer performansı iyi değilse fiyat önemli değil,daha üstününü alırız diyorum..Adam diyor ben bunun poşetinin ucunu bile açamam,elimde kalır satamam vs vs..Ama ekleme yapıyor (Next) bu dünya markası felan,diğer cihzlardan farklıdır özeldir vs diyerek insanları kandırıyorlar resmen..Buda demek oluyor ki,satanlar bu malın ne olduğunu biliyor ve de sadece insanlardan para kıvırtma peşindeler!

Zaman malum,ekmek artık aslanın ağzında değil midesinde,ne zor şartlarla para kazanıyoruz..Ben şunu diyorum..Bu işlerin içinde kim varsa,insanları kandırmaya çalışan her kim varsa,Allah onlara bu parayı yedirtmesin,çoluklarına çocuklarına hastahane parası olsun,boğazlarından fitil fitil gelsin..Bu milletin en ufak hakkını kim yiyorsa Allahın laneti ve bütün şerleri yakalarına yapışsın..Ailelerindeki en ufak çocuklardan tutun,en büyüklerine varana kadar hepsine hastahane parası olsun o paralar!!!

Not:Bana şimdi diyeceksiniz ki,bir cihaz içinmi bu beddualar ?

Kardeşim ne bir cihazı,ben bu cihazlardan belki bu zamana kadar 30 tane almışımdır,her markadan her özellikten,hepsimi aynı olur,hepsindedemi üç kağıtçılık olur arkadaş..Üstümüze elbise ayakkabı almıyoruz paraları bu cihazlara yatırıyoruz...Malı binbir övgüyle kakalıyorlar,en ufak bir sorundada bizden kaynaklı değil vs vs diye insanları ekiyorlar..Allah bunların binbir türlü belalarını versin!