Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 10.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.844)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2000-HD İnternet Machina 10.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.844)

- Yetişkin kanalları gizleme düzeltildi.
- Kanal düzenleme ekranında kısayol tuşları düzenlendi.
- IPTV ve VOD içerikler için altyazı desteği eklendi. (Sunucu destekliyorsa TXT tuşu ile aktif olur)
- Oynatılamayan bazı VOD içerikler düzeltildi.
- Stalker da oynatılamayan bazı IPTV kanalları düzeltildi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi. (Aktif olması için fabrika ayarlarına dönmek gerekir)

Ekli dosyalar

• 2020_01_09_v1844_r488_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 3

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Kolay gelsin; ben bu yazılım güncellemelerini yapıyorum fakat hiç fabrika ayarına dönmüyorum. çünki sıralı kanal listem gidiyor çoğu kanalda göstermiyor gerçi. bu sıralı kanal listesini nasıl sabitleyebilirim ? şimdi tarama yapsam herşey yer değişecek... şimdiden teşekkür ederim

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,576
113
Adana
Kolay gelsin; ben bu yazılım güncellemelerini yapıyorum fakat hiç fabrika ayarına dönmüyorum. çünki sıralı kanal listem gidiyor çoğu kanalda göstermiyor gerçi. bu sıralı kanal listesini nasıl sabitleyebilirim ? şimdi tarama yapsam herşey yer değişecek... şimdiden teşekkür ederim

Usb'yi Cihaza Takın Sonra Kumanda'dan Menü > Yazılım Güncelleme Üzerine Gelip Okey Yapın Karşınıza Çıkan Pencerenin Sağ En Altında USB'ye Yedekleyin Yazar Burada Kumadadan Mavi Tuşa Basın Yedeğinizi USB'ye Yüklersiniz....Sonra Fabrika Ayarlarına alıp Güncellemek İsteğiniz Yazılımı Yüklersiniz... Yükleme Bİttikden Sonra Tekraradan Fabrika Ayarlarına Alıp USB'ye Aldığınız Yedeği Yüklersiniz.......

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France

Next 2000 HD Minix Internet Machina Full Yedek Alma ve Yedekten Geri Yükleme

Burayi tiklayiniz resimli anlatimi detayli sekilde goreceksiniz. Cihazla ilgili bilgi almak istediginizde forumlari 3-5 dakika geziniz cihainizinla ilgili daha cok seyi goreceksiniz kolay gelsin.

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Ücretli iptv de bazı kanallarda ses var görüntü yok büyük olan machina 3d de sıkıntı yok wifi tekrar bağlanma sorunu devam ediyor cihazın fişini çekip takınca düzeliyor

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Usb'yi Cihaza Takın Sonra Kumanda'dan Menü > Yazılım Güncelleme Üzerine Gelip Okey Yapın Karşınıza Çıkan Pencerenin Sağ En Altında USB'ye Yedekleyin Yazar Burada Kumadadan Mavi Tuşa Basın Yedeğinizi USB'ye Yüklersiniz....Sonra Fabrika Ayarlarına alıp Güncellemek İsteğiniz Yazılımı Yüklersiniz... Yükleme Bİttikden Sonra Tekraradan Fabrika Ayarlarına Alıp USB'ye Aldığınız Yedeği Yüklersiniz.......

Teşekkür ederim bilgi için. benim sıkıntım kanal dosyaları ile alakalı. şimdi diyeceksinizki yedeğin içine kanal dosyalarıda giriyor. atıyorum 200 kanal varsa bunların çoğunu göstermiyor yeniden tarama yapmam lazım,tarama yaptığım zaman tüm kanalların yeri değişiyor. ben değişmesini istemiyorum. mavi ve pembe minixlerde programı vardı cok rahat oluyordu. cihaz iki sene oldu alalı satıcı nasıl ayarlıysa o şekil duruyor işte

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,576
113
Adana
Teşekkür ederim bilgi için. benim sıkıntım kanal dosyaları ile alakalı. şimdi diyeceksinizki yedeğin içine kanal dosyalarıda giriyor. atıyorum 200 kanal varsa bunların çoğunu göstermiyor yeniden tarama yapmam lazım,tarama yaptığım zaman tüm kanalların yeri değişiyor. ben değişmesini istemiyorum. mavi ve pembe minixlerde programı vardı cok rahat oluyordu. cihaz iki sene oldu alalı satıcı nasıl ayarlıysa o şekil duruyor işte

Yapacak Fazla Birşey Yok Malesef Bir Kereye Mahsus Uğraşıp Kendinize Göre Kanal Listesini Yapacaksınız Devamlı Yedekliyerek Kullanacaksınız Malum Zaman İçerisinde Yeni Gelen Ve Kapanan Kanallar Olabiliyor..En Azından Düzenlemesi Kolay Olur...........

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Kanal sıralamanız niye değişsin değişmez her aradığınızda kanallar sona eklenir
Siz cihaza yedeğini alıp tekrar geri yüklemenizi yapınca sıralamanız neyse o olur
Ben yıllardır kullanırım
İlk yaptığım uyduyu ve kanalları silip kör tarama ile tekrardan taratırım bu nedenle uyduda canlı tpleri bulur cihaz
Sonrasında ne kadar fazlalık kanal varsa silerim bende türksatta 100 civarı kanal var
Sildikten sonrasındada kanal sıralaması yapar ve usb belleğe yedeklerim
Her zaman yedekte durur
Bu şekilde 10 sabit uydu ile 1 motorlu çanak ile kanallarım ayarlı yedekli dir
Sizde ara sıra kanal araması yapıp yedekleyin derim

umut2014

Member
Üye
22 Mar 2019
44
16
8
İnternet Machina 10.01.2020 Tarihli Test yalım sayın hocam eline sağlık yazılmış çok güzel hocam tv 8 ve fox tv de sorun aynı dönüyor geri başlıyor teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...