Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 23.09.2019 Tarihli Yazılımı (V1.810)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2000-HD İnternet Machina 23.09.2019 Tarihli Yazılımı (V1.810)

- VOD içerikleri arttırıldı.
- VOD kategorileri düzenlendi.
- Oynatılamayan bazı M3U8 IPTV linkleri düzeltildi.
- D-IPTV optimize edildi.
- PowerVu hash mode 34 desteği eklendi.

Ekli dosyalar

• 2019_09_23_v1810_r452_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 154

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Emeği geçen herkese teşekkürler.

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Güncelledim ama iki sorunum var yardimci olabilecek var mi vod da animasyonda oyuncak hikayesi 3 izleyemiyorum hata veriyor bazi animasyonlarda yine aynı hatayı veriyor digeri de kumanda uygulamasi sadece televizyon dan taratinca aciliyor sonra hata veriyor yardimci olabilecek var mi acaba

Aydın 45

New member
Üye
22 Haz 2019
10
11
3
Vod da yeni filmlerin hiç birini açamıyorum devamlı hata veriyor. Hata(8-09) çıkıyor

tiguan

0
Üye
30 Kas 2017
14
5
3
merhaba arkadaşlar,
konuları elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum uzun bir süredir bir çok arkadaşıma fiyat performans durumuna bakarak NEXT 2000 HD Minix İnternet Machina aldırdım yaklaşık 100 civarı desem yalan olmaz şuan elimde de 5-6 tane daha var ve kargoda gelen ürün var uygun fiyat buldu mu alıyor şuan KK 240 - 250 TL alabiliyorum.
Sorunumuz benim vasıtamla hepimiz aynı yerden iptv alıyoruz. XTREAM olayından sonra maalesef yayınlar gitti. cepte, pc de, smart tv de var. 1 haftadır bakınıyoruz..
Bu gün gelen yazılıma heyecanlanmıştık ki o da olmadı. Bu işten anlayan arkadaşlar flashla ariva atmamı söylediler bir kısım cihazlarda sorun çözülmüş ben attım çözdüm diyelim diğer arkadaşlar nasıl çözecek?
(Arkadaşlar next aramışlar free iptv çalışıyor bizde sorun yok deyip telefonu kapatmışlar.)
Yani basit bir yöntemle bu sorunu çözemez miyiz.
Ayıca şunu da belirteyim amigodan sonra bence en iyi cihaz bu. şu ana kadar sadece bir tanesinde ana kart değişimi oldu. onun dışında sıkıntısız hepsi.
İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Emeginize saglik
VOD kategorileri olusturulmus olmasi guzel olmus, yukarida bir arkadas Hata(8-09) çıkıyor demis evet VOD bazi filmlerde denedim ayni film bir kac kez verimis bazilarinda bu hata var ama hepsinde yok.
Yazilimci arkadaslar emek veriyorsunuz karsilik beklemiyorsunuz eyvallah, lakin ucretli sistemlerin iyilestirilmelerine yonelik yapilan yazilimlar yanisira Allah askina su cihazin Frekans duzenleme sistemine bir bakarmisiniz. Para getiren ozelliklere degil cihazin cok ozelliklerine iyilestirme lazim.
Avrupa yayinlari izledigim icin frekanslari ona gore tek tek duzenliyorum yani asya yayinlari yapan frekanslari siliyorum; gelelim silme isine
Ornegin 15. siradaki frekansi siliyorsunuz otomatikman 1 frekansin uzerine geliyor. Sonra 21. siradakini sileceksiniz hadi don babam oraya onu sil sonra 36. siradakini sileceksiniz donuyor 1. frekansin uzerine don babam don yani sunu 20 sene onceki nextlerde yapsak normal derim ama onlarda bile bu durum yoktu. Silecegimiz frekanslari kirmiziyla secip tek dugmeylede silme sansimiz olmali bunu yapabilirsiniz.
Uydu siralamasi yok ona gerek yok nasilsa baktigim tek uydu var. Siralama taaaa fizanda ama olsun.

Gelelim su TKGS olayina esnek yada kapali cok kullanicinin sorunu sildikleri frekanslar kendiliginden geri geliyor. Cihazin icine 3 harfli kacmis gibi neyse cok onem arzetmiyor halledilir!
bir ustdeki uye next adina iyi calismis keske 2 tane alip biraz denemeler sonrasi arkadaslarina onerseydi.
Avrupada yasayan ilk kusak maalesef uydu cihazlarindan pek anlamiyor frekans koymayi uydu ayarlamayi falan pek bilmiyorlar bakmayin teknoloji ulkelerinde yasadiklarina, onlarin cok degisik marka cihazlarina yillardir kanallarini koyar siralayip telekumandalari ellerine veririm bakarlar. yani cok uydu cihazi gordum ama bu cihazdaki frekans ve uydu ayarlamasi hakikaten hic ama hic olmamis, ilgilenen olmamasi
sinir bozucu. Sorun yok 100 tane almam, hatta kimseye asla onermem olur biter.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
merhaba arkadaşlar,
konuları elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum uzun bir süredir bir çok arkadaşıma fiyat performans durumuna bakarak NEXT 2000 HD Minix İnternet Machina aldırdım yaklaşık 100 civarı desem yalan olmaz şuan elimde de 5-6 tane daha var ve kargoda gelen ürün var uygun fiyat buldu mu alıyor şuan KK 240 - 250 TL alabiliyorum.
Sorunumuz benim vasıtamla hepimiz aynı yerden iptv alıyoruz. XTREAM olayından sonra maalesef yayınlar gitti. cepte, pc de, smart tv de var. 1 haftadır bakınıyoruz..
Bu gün gelen yazılıma heyecanlanmıştık ki o da olmadı. Bu işten anlayan arkadaşlar flashla ariva atmamı söylediler bir kısım cihazlarda sorun çözülmüş ben attım çözdüm diyelim diğer arkadaşlar nasıl çözecek?
(Arkadaşlar next aramışlar free iptv çalışıyor bizde sorun yok deyip telefonu kapatmışlar.)
Yani basit bir yöntemle bu sorunu çözemez miyiz.
Ayıca şunu da belirteyim amigodan sonra bence en iyi cihaz bu. şu ana kadar sadece bir tanesinde ana kart değişimi oldu. onun dışında sıkıntısız hepsi.
İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. saygılarımla
Arkadaşım konu ile ne alakası var ıptv serverınızın sıcriptini degiştirmek o kadarmı zor.ha server reklamı yapmaksa amacınız bir şey diyecem işin kolayına gitmeye devam edin.(Ben ücretli server aldım 3 senedir seyrediyorum geçen haftaki olayda bir ülke kanalları gitti ertesi gece gidenler geldi serverınızın arkasında durun Not:Yasal abone kartları dışında 20 senedir farklı şekilde satılan kart emu vb arkalarında durmadı her özellikli cihazı almaya meraklı oldugumuzdan başımıza gelenlerde bence normal )

- Test yazılımı için teşekkürler kapasitesi % 100 e ulaşan cihazımıza makyaj yapılıyor diyebilirim.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tiguan

0
Üye
30 Kas 2017
14
5
3
Emeginize saglik
VOD kategorileri olusturulmus olmasi guzel olmus, yukarida bir arkadas Hata(8-09) çıkıyor demis evet VOD bazi filmlerde denedim ayni film bir kac kez verimis bazilarinda bu hata var ama hepsinde yok.
Yazilimci arkadaslar emek veriyorsunuz karsilik beklemiyorsunuz eyvallah, lakin ucretli sistemlerin iyilestirilmelerine yonelik yapilan yazilimlar yanisira Allah askina su cihazin Frekans duzenleme sistemine bir bakarmisiniz. Para getiren ozelliklere degil cihazin cok ozelliklerine iyilestirme lazim.
Avrupa yayinlari izledigim icin frekanslari ona gore tek tek duzenliyorum yani asya yayinlari yapan frekanslari siliyorum; gelelim silme isine
Ornegin 15. siradaki frekansi siliyorsunuz otomatikman 1 frekansin uzerine geliyor. Sonra 21. siradakini sileceksiniz hadi don babam oraya onu sil sonra 36. siradakini sileceksiniz donuyor 1. frekansin uzerine don babam don yani sunu 20 sene onceki nextlerde yapsak normal derim ama onlarda bile bu durum yoktu. Silecegimiz frekanslari kirmiziyla secip tek dugmeylede silme sansimiz olmali bunu yapabilirsiniz.
Uydu siralamasi yok ona gerek yok nasilsa baktigim tek uydu var. Siralama taaaa fizanda ama olsun.

Gelelim su TKGS olayina esnek yada kapali cok kullanicinin sorunu sildikleri frekanslar kendiliginden geri geliyor. Cihazin icine 3 harfli kacmis gibi neyse cok onem arzetmiyor halledilir!
bir ustdeki uye next adina iyi calismis keske 2 tane alip biraz denemeler sonrasi arkadaslarina onerseydi.
Avrupada yasayan ilk kusak maalesef uydu cihazlarindan pek anlamiyor frekans koymayi uydu ayarlamayi falan pek bilmiyorlar bakmayin teknoloji ulkelerinde yasadiklarina, onlarin cok degisik marka cihazlarina yillardir kanallarini koyar siralayip telekumandalari ellerine veririm bakarlar. yani cok uydu cihazi gordum ama bu cihazdaki frekans ve uydu ayarlamasi hakikaten hic ama hic olmamis ilgilenende olmamasi
sinir bozucu. Sorun yok 100 tane almaz hatta bir arkadasima asla onermem olur biter.

Merhaba, 4 yıldır aynı yerden alıyoruz, ufak tefek sıkıntılar dışında ilk kez bu şekil bir sorunla karşılaştık. Önce 2-3 kişi derken 4 yılda 257 kişi olduk. Dediğim gibi bunun 100 civar ısı benim tavsiyemle yada benim alıp vermemle next2000 sahibi oldu. ve içimizde hala amigo kullanan arkadaşımız var. Dün akşam usb ile free tv kısmına atarak sorunu kısmen çözdük ama esas kısımda halen sorun var IPTV Firma yetkilisi ile görüştüm bir kaç güne halledilecek dedi. Ben sorunun tüm nextlerde olduğunu düşünmüştüm. Yani next cihazın üzerindeki uygulamadan kaynaklı diye. Olaya o kadar hakim değilim tekrar ilginiz için teşekkür ederim. Saygılar.

nichotin

New member
Üye
24 Eyl 2019
2
0
1
herkeze selam babama bir adet Next 2000-HD İnternet Machina almıştım ip tv kanal geçişleri çok hızlı olduğu için bir adette kendime aldım son bir haftadır kanal geçileri 5 - 6 saniyeyi bulmaya başladı internet bağlantım gayet iyi serverım normal hatta iptv mi telefonda açıyorum geçiş hızı gayet başaralı ama next cihazda durum böyle sebebi sizce nedir? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

nichotin

New member
Üye
24 Eyl 2019
2
0
1
unutmuşum bide cihaza ethernet kabloyla bağlı olan cihaz her defasında aynı ip adresi alıyor bunun sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden tşkler..

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
wifi bağlanırken bağlanmadı diyor wifi yi çıkarıyorum öyle bağlanıyor her bağlanışta sok çıkar olursa yeri bozulacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...