Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Joker bölümünde Hata

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
Next 2000 HD Server düzeni JOKER bölümünden 2 adet server giriyorum ikiside bağlanıp çalışıyordu. Hesap ayarlarindan dönüs yapiyorum ama calistiramiyorum acilmiyor Ne yaptımsa 2.den 1inciye bir türlü gecis yapamiyorum. Nerde hata yapiyorum. Nasil dönüs yapmam lazim 1inci bölüme veya 1inciden 2ci bölüme gecmek icin cevaplariniz icin tesekkürler

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,734
93
France
ilgin icin tesekkürler menü tusundan ipt tv tusuna basinca degistiriliyor. deneye deneye hatayi buldum calisiyor simdi :):)
Evet zaten hep oyle olur yap boz yapa yapa ogreniliyor. Daha cok ogrenecegiz. Cok uydu cihazinda bu boyledir menuyu actiginizda sizi yonlendiren seyler vardir rekli tuslar, menu,sat,iptv tuslari gibi onlari iyi takip etmek lazim.

A.S

New member
Üye
15 Kas 2021
2
0
1
selam,
sifreli kanalari nasil acabilirim.
next 2000 hd.
canak anten takmammi lazim su an sade internet uzeri IPTV izliyorum

yasinkoc29

New member
Üye
21 Kas 2021
2
1
3
Formu baya bi araştırdım ama sorunum hakkında bi yer bulamadığım için buraya yazıyorum yardım ederseniz çok sevinicem az önce next 2000 wifi cihazı aldım dahili olduğu yazıyor herşey kurulu dendi cihazı taktım herşey güzel wifi yi bağlama için internet ayarlarına girdim wifiyi gördü şifremi yazdım bağlanmadı ve artık hiçbir wifi yi görmüyor fabrika ayarlatına da çevirdim olmadı varmı bunun bir yolu

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Formu baya bi araştırdım ama sorunum hakkında bi yer bulamadığım için buraya yazıyorum yardım ederseniz çok sevinicem az önce next 2000 wifi cihazı aldım dahili olduğu yazıyor herşey kurulu dendi cihazı taktım herşey güzel wifi yi bağlama için internet ayarlarına girdim wifiyi gördü şifremi yazdım bağlanmadı ve artık hiçbir wifi yi görmüyor fabrika ayarlatına da çevirdim olmadı varmı bunun bir yolu
Fişi çekip yeniden deneyin