Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD MİNİ MACHİNA thor intelsat

burak15

0
Üye
23 Tem 2017
6
0
1
slm arkadaşlar benim hotbird çanagında astra 19 ayıretten sirius (yeni ismi astra 4a ses5 4.8 ayarlı astradaki türkçe belgeselleri izleyebiliyorum .acaba thor uydusunda bu kanallardan farklı türkçe belgeseller varmı ayarlamaya degermi yani thoru ayarlamalımıyım bazı arkadaşlar bbc hd kanalları var diyo nette dogrumudur .teşekürler.

burak15

0
Üye
23 Tem 2017
6
0
1
birde sirius uydusu ile thor yanyana ayarlanabiliyomu tek çanak malum birbirine çok yakın

snooker fan

0
Üye
11 May 2017
30
0
6
birde sirius uydusu ile thor yanyana ayarlanabiliyomu tek çanak malum birbirine çok yakın

Lnb aparatla sirius uydusuna ayarlı çanak antenden thor uydusunu çok rahat alırsın.12015h30000 frekansındaki bbc earth hd freeshare'de birçok next modelinde açık ve kaliteli yayınları var. 12303 v 27500 frekansındaki powervulu belgesellerde siriustaki pakette(12322v27500)olmayan dtx türkçe var. Cccam ile açılan yayın sayısı sirius'tan daha fazla.

burak15

0
Üye
23 Tem 2017
6
0
1
hotbirde ayarlı çanagım var merkez yanında aparatla sirius ayarlı discoverylerin anımal planetleri alıyorum sinyal kaliteside kuvvetli 85 filan ama thor kanallarını alamıyorum bbc dtx filan siriusun yanına aparatla bir lnb daha taksam alabilirmiyim thoru yoksa merkez thormu olması gerek

snooker fan

0
Üye
11 May 2017
30
0
6
hotbirde ayarlı çanagım var merkez yanında aparatla sirius ayarlı discoverylerin anımal planetleri alıyorum sinyal kaliteside kuvvetli 85 filan ama thor kanallarını alamıyorum bbc dtx filan siriusun yanına aparatla bir lnb daha taksam alabilirmiyim thoru yoksa merkez thormu olması gerek

Discovery networks tamamıyla zaten thor'da var. Sirius olmazsa almaz değil. Merkez sirius ya da eutelsatw3 sol taraftan thor, sağ taraftan hotbird yayını alabilirsin (çanak antenin arkasında olduğunu varsayarsak).