Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina wifi sorunu

ugursan

0
Üye
10 Kas 2016
21
15
3
Merhaba arkadaslar ustalarim bilir kisi olarak size birsey sormak istiyorum alicim wifisi bazen baglaniyor bazen bulamadi diyor neden anlamiyorum ozellikle 31.12.2020 yazilimindan sonra daha sık bu sorunla karsilasmaya basladim bana akil yada yol gosterirseniz cok mutlu olurum maclari izleyemiyorum filmlere bakamiyorum malesef ,simdiden ilgi ve alakaniza ok tskler bekliyorum :) :)

coskun016

0
Üye
29 Kas 2013
54
22
8
Merhaba arkadaslar ustalarim bilir kisi olarak size birsey sormak istiyorum alicim wifisi bazen baglaniyor bazen bulamadi diyor neden anlamiyorum ozellikle 31.12.2020 yazilimindan sonra daha sık bu sorunla karsilasmaya basladim bana akil yada yol gosterirseniz cok mutlu olurum maclari izleyemiyorum filmlere bakamiyorum malesef ,simdiden ilgi ve alakaniza ok tskler bekliyorum :):)
İnternet sinyal zayıflığı olabilir siz bu arada uydu cihazının fişini sök tak
sök tak

ugursan

0
Üye
10 Kas 2016
21
15
3
%100 diyor cepten acip baglaniyorum paylasimla hic sorun yoktu ama su son yazilimdan sonra arti anteni cikarip takiyorum bazen oluyor bazen olmuyor malesef :(

ugursan

0
Üye
10 Kas 2016
21
15
3
Gectim ama takiyorum goruyor baglaniyor sonra yayin wifi aygiti cikti diyor oysa takili :(

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Gectim ama takiyorum goruyor baglaniyor sonra yayin wifi aygiti cikti diyor oysa takili :(
wifi aygıtının usb kısmı gevşeklik yapıyordur ondan olabilir amigo cihazda başıma gelmişti düzeltmek için beceri olması lazım yoksa wifi usb aygıtı bozabilirsin yapabilirsen eğer gevşeklik varsa ve açılabilir bişeyse antenli olanlardan bazıları açılabiliyor açıp pinlerinin olduğu kısmına plastiğinin altına usb metal kısmının arası dediğim yer ince kağıt besleme yap boşluğu alır sorumluluk sana ait tabi eğer boşluk varsa yoksa başka bir durum vardır