Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd minixteki eksikler.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Youtube de ve medya oynatıcıda video müzik herneyse tekrarlama özelliği yok rasgele oynatma özelliği ve otomatik sırayla oynatma özelliği yok bazen videoların bulunduğu bölümdeki resimler gözükmüyor kayboluyor, yeni güncellemeyle stalker ıp tvye mac adresi ekleme olayı geldi eklenmiyor düzgün çalışmıyor bazen uydu alıcı aniden donuyor fişi çekmek zorunda kalıyoruz kablolu internetim var 75 mbps yine bile yüksek çözünürlükte birşey izleyemiyorum donuyor aynı videoyu bilgisayarda fullhd izliyorum oysaki nexte 480p de anca düzgün izleniyor.CA Kart girişi var hangi kartlar uyumlu bilinmiyor daha eksik varda şuan hatırlayamadım aklıma geldikçe yazarım bu eksikler dilerim giderilir.

Son düzenleme:

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Stalker ıp TV de tam ekran yapınca kanal değiştirmede ve tekrar kanal listesine gelmede sorun yaşıyorum.Donma oluyor fişi çıkartmak zorunda kalıyorum siz bu güncellemeleri denemedenmi atıyorsunuz bu cihaza anlamış değilim vallahi alacak olanlara kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir cihaz next kaliteyi bozmuş.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Stalker ıp TV de tam ekran yapınca kanal değiştirmede ve tekrar kanal listesine gelmede sorun yaşıyorum.Donma oluyor fişi çıkartmak zorunda kalıyorum siz bu güncellemeleri denemedenmi atıyorsunuz bu cihaza anlamış değilim vallahi alacak olanlara kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir cihaz next kaliteyi bozmuş.

Yüklediğiniz yazılım "Test" yazılımıdır. Test etmek isteyenlerin yükleyeceği ve gördüğü hataları ileteceği bir yazılımdır. Doğal olarak "Denemeden" atılmasından ziyade "Bilmeden" kullanıcıların kendi cihazlarına atmaları problemdir. Yani kısaca "Denenip" kullanıcıya sunulan "Ana" yazılımı kullanmanızı öneririm. "Test" yazılımına "Denemeden mi?" atılıyor denilmesi bir garip oluyor çünkü.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Test yazılımında olsa bu kadar hatalı olması ve denenmeden dağıtılması tuhaf deyil yani Allah aşkına güldürme beni hangi android uygulamasında böyle bir hata görülmüş beceremiyorsunuz kardeşim bu alıcı çıkalı kaç sene olmuş hala yazılımı oturtamadınız.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Denedim zaten ana yazılımda ıp Stalker hiç çalışmıyor başarısız diyor o yüzden tes yazılımında çalıştırıyorum ama kanal değiştirirken donuyor fişi çekip takınca açılıyor test yazılımını önce firma dener ufak hatalar kalırs bunu kullanıcılar tesbit edip bildirir test yazılımı yaptım al deyip piyasaya sürülmez insider miyiz biz paramla aldığım malın birde argesini yapayım ozaman versin ARGE parası tüm kullanıcılarına ohh ne ala nextin yaptığını Windows bile yapmıyor.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Denedim zaten ana yazılımda ıp Stalker hiç çalışmıyor başarısız diyor o yüzden tes yazılımında çalıştırıyorum ama kanal değiştirirken donuyor fişi çekip takınca açılıyor test yazılımını önce firma dener ufak hatalar kalırs bunu kullanıcılar tesbit edip bildirir test yazılımı yaptım al deyip piyasaya sürülmez insider miyiz biz paramla aldığım malın birde argesini yapayım ozaman versin ARGE parası tüm kullanıcılarına ohh ne ala nextin yaptığını Windows bile yapmıyor.

Windows'u, Android'i, RTOS ile kıyaslayan zihniyete ne anlatabiliriz bilmiyorum ama ben yine de "insan"ın anlayacağı dilden yazayım.
"Stalker henüz test aşamasında. Ana Yazılım'da Stalker MAC manipülasyonu olmaması kadar doğal birşey yok. Ana Yazılımı kullanmaya devam edin ve sorunsuz Stalker MAC manipülasyonu için paylaşılacak Ana Yazılımı bekleyin."

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Windows'u, Android'i, RTOS ile kıyaslayan zihniyete ne anlatabiliriz bilmiyorum ama ben yine de "insan"ın anlayacağı dilden yazayım.
"Stalker henüz test aşamasında. Ana Yazılım'da Stalker MAC manipülasyonu olmaması kadar doğal birşey yok. Ana Yazılımı kullanmaya devam edin ve sorunsuz Stalker MAC manipülasyonu için paylaşılacak Ana Yazılımı bekleyin."

Gerçekten tebrikler eleştiriyide kabullenmek hatayıda kabullenmek erdemdir.Başlamak bitirmek demektir alel acele birşeyleri yapmak hataya getirir sakin kafaya özümseyerek yavaş yavaş ilerlemek mesafe kateder. sagolun.
Kolay gelsin

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Cevap için teşekkürler fakat ben işletim sistemlerini kıyaslama yapmadım zaten kıyaslasakta ne android nede windowsun tırnağı olabilirsiniz ben onların insider uygulamasını söylemiştim para karşılığı müşteriler yazılım geliştirmeye yardım ediyor ama siz bunu bedava müşteriye sıkıntı çıkartarak yapıyorsunuz ben sizi çok iyi anlıyorum merak etmeyin karşınızdaki insanları direk cahil olarak yargılamayı lütfen.

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Elimizdeki Cihazın ilk çıktığı zamanki haline göre muazzam.Günün şartlarına ayak uydurması için değişiklikler yapılıyor,aynı sorunları ben de yaşadım.Ana yazılıma döndüm.Yavaş yavaş ihtiyaca göre güncellemeler geliyor,hiç çalışmayabilirlerdi.''2020 yılında çıkan şu modelimizi tavsiye ediyoruz,onu alın'' da diyebilirlerdi.Ama elimizdeki Cihazı devamlı gündemde tutuyorlar,teşekkür ediyorum,ellerine sağlık.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Elimizdeki Cihazın ilk çıktığı zamanki haline göre muazzam.Günün şartlarına ayak uydurması için değişiklikler yapılıyor,aynı sorunları ben de yaşadım.Ana yazılıma döndüm.Yavaş yavaş ihtiyaca göre güncellemeler geliyor,hiç çalışmayabilirlerdi.''2020 yılında çıkan şu modelimizi tavsiye ediyoruz,onu alın'' da diyebilirlerdi.Ama elimizdeki Cihazı devamlı gündemde tutuyorlar,teşekkür ediyorum,ellerine sağlık.

İsmini bir yere kadar getirmiş bir firmanın bunu yapması gayet doğal yapmasında müşteri bulabiliyormu bakalım bizim amacımız para dışarı çıkmasın yerli kazansın ama yine parçasıydı yazılımıydı hep dışardan yerli nerde yazılım Kore parça ya çin ya Tayvan hizmette yavaş yavaş bizde zaten acele etsinler hatalı yazılım çıkrtsınlar demiyoruz ama bunu önce sen deneyip müşteriye dağıtırsan daha mantıklı diyoruz ama onlar test yazılımı denenmeden size sunulur siz hataları bulup bize bildiriniz diyorlar benim anlamadığım noktada orası diyelimki kimse ilgilenmedi test yazılımını kimse denemesi herkes ana yazılımı kullanıyor eee sizde denemiyorsunuz yani tek deneyen ve şikayetçi olan benmiyim bu test yazılımını kendilerini geliştirmeleri için eleştiriye olumlu bakıp nerde eksikleri varsa düzeltmeleri lazım yoksa birçok firma gibi onlarda batar yok olur gider.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Next e buradan teşekkür etmek istiyorum güncelleme için ıp TV uygulaması düzelmiş ellerine sağlık.

05mustafa

New member
Üye
15 Ara 2019
13
8
3
Stalker ıp bölümündeki kanal drğiştirme yapılırken donma sorunu devam ediyor ve fiş söküp takma işimizde öyle sorunlara çözüm bulunması dileklerimle saygılar sunarım.

yoldanur

New member
Üye
6 Nis 2019
3
1
3
önceden açtığın portlarda katagori listesinde yetşkenleri listede gösteriyordu şimdi katagori listesindede yok kanal listesinde yok neden böyle oldu çözümü için bilgi için tgeşekkürler

yoldanur

New member
Üye
6 Nis 2019
3
1
3
önceden açtığın portlarda katagori listesinde yetşkenleri listede gösteriyordu şimdi katagori listesindede yok kanal listesinde yok neden böyle oldu çözümü için bilgi için tgeşekkürler