Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd uydu alıcısı@internet machina hk.

zeki sarp

0
Üye
20 Ara 2016
1
0
1
Sayın forum yöneticisi:
Başlık kısmında belirttiğim uydu alıcısını yeni aldım, internetten kablolu bağlanıyorum fakat USB Vadafon modem alıcısını bağlıyamıyorum
bana basit bir şekilde(anlıyabileceğim) anlarırsanız, zira yazın gittiğim yerde kablolu bağlantım olmıyacak ancak vadofon vın modem kullanabilirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sayın forum yöneticisi:
Başlık kısmında belirttiğim uydu alıcısını yeni aldım, internetten kablolu bağlanıyorum fakat USB Vadafon modem alıcısını bağlıyamıyorum
bana basit bir şekilde(anlıyabileceğim) anlarırsanız, zira yazın gittiğim yerde kablolu bağlantım olmıyacak ancak vadofon vın modem kullanabilirim.

Sevgili kardeşim size nacizane tavsiyem [email protected] adresine yazınız durumu açıklayıcı bir şekilde izah ediniz.! Cihazın kütüphanesinde söz konusu cihaz olmayabilir hal böyle oluncada cihazla bağlantı kuramazsınız...

merlot

0
Üye
10 Nis 2017
1
0
1
merhaba arkadaşlar,
konu kalabalığı olmasın diye buraya yazdım
hd uydu alıcısını scart girişli tv bağlanabilirmi
ve bağlanabilinirse bu hdmi uydu alıcısını scart girişli tv için dönüştüren kablo nereden bulabilirim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba arkadaşlar,
konu kalabalığı olmasın diye buraya yazdım
hd uydu alıcısını scart girişli tv bağlanabilirmi
ve bağlanabilinirse bu hdmi uydu alıcısını scart girişli tv için dönüştüren kablo nereden bulabilirim

Sizede merhabalar kardeşim sanırım 2000 HD cihazı soruyorsunuz.! Evet cihazda tüplü tvler için farklı bir çıkış vardır ve çalışmaktadır.Size bu durum için AŞAĞIDAKİ linkteki kabloyu önerebilirim siz bunun daha ucuzunu GOOGLEO da aratın bulursunuz ben örnek olması babında verdim...

http://urun.n11.com/tv-kablolari/sc...gclid=CNfGuqPfmtMCFY8Q0wodmvYPMQ&gclsrc=aw.ds