Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.854 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Next 2000 HD V1.854 Yazılımı

IPTV kanallarında ses var, görüntü (H.264) yok sorunu düzeltildi.

link : Next Yazılım

(fakat kemal sunal tv de ki sorun devam ediyor)

bi patch daha gerekli demek

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
aşama aşama ilerliyor yazılımlar..

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
cihaz hala next in en popüler cihazı

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Bazı hd kanallarda sorun düzelmiş görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
cihaz ile ilgili iki sorunum vardı biri çözüldü sonunda kafa yorup çözenlere çok teşekkür ederim birde wifi tekrar bağlanma sorunu çözülürse mükemmel olur
tp-link Archer MR200 modem kullanıyorum wifi usb antenli direk cihaza takılı modem ile mesafe 10 metre kopma veya modem kapandığında tekrar otomatik bağlanmıyor menüden internet ayarlarına girdiğimde hiç bir kablosuz bağlantıyı görmüyor modem kapanmaz veya kopmazsa sıkıntı yok tv duvarda asılı kabloları gizledim fişi çekip takmak baya mesele en azından cihaza yeniden başlatma seçeneği eklense iyi olur

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Yazılım desteği Next Arge tarafından yapılan çalışma sonrasında paylaşılmıştır. Sorun olan iptv server bilgilerini iletirseniz onlarda kontrol edilebilir.
#Cihazın arada kitlenme durumunda fiş çıkar tak oluyor bunu çözülmesi mümkünmü
#Tv8 fox kanal7 kanalların çekmeme sorunu
#Bazen vodlardakı sıkıntılar yüklenmemesı
#Auto biss özelıgının gelmemesı
#+18 vodların yüklenmemesı bayadır m+ olayı
#Farklı uygulamalar eklenemezmi

Bilgi alabilirmiyiz

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Farklı uygulamalara gerek yok bence olanlar düzgün çalışsın yeter bence hatta fazlalıklar da kaldırılabilir

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Emeginize saglik evet iptvde eskiden donan yada acilmayan kanallar bu yazilim ile aciliyor. ha gayret oldu olacak, ufak tefek hatalar kadi kizindada var derler, gelelim su benim her yazilimda dillendirdigim olaya onuda yapiniz bakin farkli cihazlara yonelmelerinde bir nebzede olsa onune gececeksiniz. UYDU VE FREKANS DUZENLEME olmaz ise olmaz ozellikleri bir gozden gecirebilirseniz harika olacak.
Benim emektar 20 yasinda Next YE-8000 Plus Frekans ve Uydu duzenlemede bundan ilerde gibi

TERCIH EDILEN TP ler tek TUS ile siline bilmeli.
Tercih edilen UYDULAR tek Tus ile silinebilmeli yada tasinbabilir hale getirilemilmeli. Kolay gelsin selamlar.
( VOD Bolumunu olusturma nasil yapiliyor bilmiyorum ama istirham ediyorum su TURK FILMI kismina 15 film eklenmis bakarmisiniz filmlere Turk sinemasina zerre bir sey katmayan Recep ivedik serisi ve Mahsunun rezil parmagi pardon vezir parmagi) tamam sevenide olabilir ama ne bileyim Turk sinemasinda pek kaliteli yapimlar olmasada farkli filmlerde eklemek mumkun ise rica etsek bir el atarmisiniz. Tabiki imkanlar dahilinde.

Son düzenleme:

Bahriyeli59

0
Üye
3 Ocak 2016
72
50
18
Almanya
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...