Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.869 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
birde ekran menusu degisse diger uydu cihazlari gibi olsa gayet stabil olur ben next yetkililere mesaj yazdim bu konuda fakat geriye tarafima hic bir sekilde donen olmadı bu bolumdeki 19 soru yazmis arkadaslarımız ne hikmetse hic bir yetkıli hic sorulan sorulara cevap vermemiski nasıl bu cıhaza destek verıyor bu form anlamıs degılım haksızmıyım cihazlar salak oldu haftada 1 veya 2 yazılım cikıyor ben okadar cıhaz kullandım boyle garip bır cıhaz gormedımmmmm ?????????????
öncelikle şunu belirteyim bu web sayfasının next in kurumsal kimliği ile hiçbir ilgisi yok...bu web sayfası kullanıcıların bilgi paylaşımı yaptığı bir forum, dolayısıyla next firmasının buradan cevap vermelerini beklemek “fare dağ ilişkisi” nden öteye geçmez....ama bir şekilde okunuyordur yazılımcıları bi göz atıyordur umuduyla eleştiriler tavsiyeler anlatılıyor..hepsi o kadar kardeş........

asderfor

New member
Üye
28 Nis 2020
12
10
3
iyibe bu fomda hicmi sorulan sorulara cevap verecek form yetkilisi yok merat ettim?????????

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
870 yazılımı yazdığımız hataları düzeltmek üzere yayınlandı

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
839
717
93
birde ekran menusu degisse diger uydu cihazlari gibi olsa gayet stabil olur ben next yetkililere mesaj yazdim bu konuda fakat geriye tarafima hic bir sekilde donen olmadı bu bolumdeki 19 soru yazmis arkadaslarımız ne hikmetse hic bir yetkıli hic sorulan sorulara cevap vermemiski nasıl bu cıhaza destek verıyor bu form anlamıs degılım haksızmıyım cihazlar salak oldu haftada 1 veya 2 yazılım cikıyor ben okadar cıhaz kullandım boyle garip bır cıhaz gormedımmmmm ?????????????
"Ekran Menüsü" dediğini nedir hocam? 2000 serisi efsane cihazların modern yapısı olan Minix 2000-HD'nin çıkış felsefesi efsane 2000 serisinde olduğu gibi mavi menülü olmasıydı zaten. Yani bu "Menü" muhabbetiniz oldukça garip.
İkinci garipsediğimiz konu "cihazların haftada 1-2 yazılım yükleyip salak olması ile ilgli" Bu yazılımların tamamı TEST yazılımıdır. Adı üzerinde TEST. TEST etmek isteyenlerin yüklediği bir yazılım olduğu için, eğer cihazınızın SALAK olmasını istemiyorsanız, ANA yazılımı yükleyip, MENÜ'den de ANA yazılım uyarısı bilgisini açarsanız cihazınız sizin tabirnizle SALAK olmaktan kurtulur.
Cihaz o kadar müşteriye satılmıştır ama sizin gibi garip bir kullanıcıyı da bence cihaz görmemiştir.

• Like
Tepkiler: ncz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...