Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.888 02.10.2020 Yazılımı

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
ben yüklemedim ama toplu tp silme varsa güzeldir.
Toplu TP silme zaten var. Toplu TP silmek cokda onemli degil asil istege bagli istemediginiz TP leri sirayla isaretleyip tek tek yerine isaretleyip silmek dahada guzel olur diye dusunuyorum henuz yazilimi indirip kurmadik bakalim kuran arkadaslar nasil bir yorum getirecek.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
çok gerksiz bir yazılım
tp günceleme
ben yüklemedim ama toplu tp silmr
Toplu TP silme zaten var. Toplu TP silmek cokda onemli degil asil istege bagli istemediginiz TP leri sirayla isaretleyip tek tek yerine isaretleyip silmek dahada guzel olur diye dusunuyorum henuz yazilimi indirip kurmadik bakalim kuran arkadaslar nasil bir yorum getirecek.
yanlış yazmışım.sizin dediğiniz silmeyi kastetmiştim bende.

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
yüklü olan kanallar gidermi yedekmi alalım yani fabrika ayarları gerekli yazıyor yani fabrika ayarlarına al sıfırlamı diyor orasını anlamadım hiç
Fabrika ayarlarına döndürürseniz yüklü olan kanallar silinir. Bu yüzden usb'ye yedek almanızı öneririm. Usb ile yedekleme işlemi için yazılım usb'yi takın ardından yazılım güncelleme kısmına girin orada sağ altta usy'ye yedekle gibi bir yazı olması lazım yanındaki küçük karede hangi renk varsa kumandadan o renkteki tuşa basın (bizimkinde mavi tuş). userdata olarak kaydeder daha sonra buradan yüklersiniz.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
tek tuşla renk seçenekleri değişmeli artık..bi film kanalında film karanlık görünüyor onu hemen kullanıcıdan standarta filme spor ayarını arka arkaya basarak getirebilmeli kullanıcı...niye illa menü ayarlar......

oğuzhan

0
Üye
5 Nis 2013
4
0
1
1.888 test yazılımını yükledim.Görüntü kalitesini beğenmedim,tekrar 1.887 yazılımına döndüm.V 1.888 yazılımı sadece internetten yüklenebiliniyor.Youtuba erişmek için yıldız tuşunu eklemişler.Tp güncellenmiş.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Son yazilim V1.890 (P1.1.2) 09-10-2020 olarak internet uzerinden guncellenilebiliyor. Sanirim TP guncellemeleri yapilmis.
TP guncelleme icin yapilan yazilim; biraz daha detaya inilip, TP duzenleme seklinde yapilmasi bir o kadar daha cihaza arti ozellik katabilirdi.
Kolay gelsin.

Son düzenleme: