Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.892 Yazılımı (27.11.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
menü / cihaz bilgileri içinde altta kumanda için karekod da çıkmıyor ☹️ neden olabilir? inernete kablo ile bağlı..
karekoda gerek yok şu linkten sanal kumandaya ulaşabilirsin http://192.168.1.36/mnt/rda1/db/ch-list dikkat et bende 36 ile biten ip numarası her cihazda farklı olur cihazınızın menü internet bağlantısı bölümünden bakınız modemi her açıp kapadığınızda bu rakam değişecektir

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
menü / cihaz bilgileri içinde altta kumanda için karekod da çıkmıyor ☹️ neden olabilir? inernete kablo ile bağlı..
karekoda gerek yok şu linkten sanal kumandaya ulaşabilirsin http://192.168.1.36/mnt/rda1/db/ch-list dikkat et bende 36 ile biten ip numarası her cihazda farklı olur cihazınızın menü internet bağlantısı bölümünden bakınız modemi her açıp kapadığınızda bu rakam değişecektir

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
eski yazılımlara dönmeme rağmen düzeltemediğim bir sorun var; ip tv ye geçiş yaptığımda YAPILIYOR.. LÜTFEN BEKLEYİN yazıyor klasik sonra BAĞLANTI KURULAMADI hatası veriyor, ip tv favori listesi için fav a bastığımda kanal listem çıkıyor oradan kanalı sporları açtıktan sonra! açabiliyor....
(telefonda mobil ip tv uygulamasından kanallar görüntüleniyor)
BU DURUM BİR CİHAZ ARIZASI SANIRIM ☹️
ip tv listende sorun olabilir dilersen şuradan 4 saatlik test alıp dene istersen Gratis Prov – Nordiska IPTV Kanaler

gazialgül

0
Üye
5 Mar 2013
33
26
18
Stalkeri bir kanali izlerken baska bir kanala gecis yaptığımda kanal üzerinde internet donup duruyor açılmıyor fişi çekip takınca düzeliyor ilgililer next machenede desteği çekti gibi next 2000 dedemi çekti nextin eski günleri tarih olmus yeni bir cihaz aldım verilen destek beni çok şaşırttı yazik next ge senelerce kullandık

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
kumanda sorunu var. yazılım çok kötü iptv kanalında da bazen yaziyor bağlanamadi diye. ben sıfır orijinal kumanda sıni aldım bazen hiçbir işlem görmüyor. fabrika ayarlarina dönüyorum ama yazılım yine en son yazılımı kalıyor anlamadım vallahi.

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
bu yazılım 5 kuruş etmez. yüklemeyen arkadaşlar varsa asla yüklemeyin kumanda.islem görmüyor bazen bu yazılım yüzünden ip tv de donma yapıyor Internet hızınız ne kadar yüksek olursa olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...