Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.896 Yazılımı (31.12.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- Uydu/TP bilgileri güncellendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.
- Stalker MAC ve Newcamd DES key girişi düzeltildi.
- YouTube Channel'de yeniden başlatma sorunu giderildi.

Ekli dosyalar

• 2020_12_31_v1896_r542_2000HD.zip
    7.3 MB · Görüntüleme: 38

bilgekaan

0
Üye
15 Tem 2013
129
460
63
Sayın ustalar nex 2000 mini int mancinni de 31 Aralık yazılımında sonra cihaz bir kac kanal değiştirdiğimizde kitlenip donuyor fişi cekip taktıktan sonra düzeliyor 4 gündür bu olmakta yedekleyip fab ayarlarına döndüm ama gene olmadı acaba benim uydumu kafayı yemeğe başladı alış 2016 da aldım çok memnunum ama son yazılımdan sonra sıkıntı yarattı

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
artık yazılım atmaya çekiniyorum stalkerde bir şey izlerken çıkış yaparken cihaz kitleniyor veya kanal değişimi yaparken

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
biboard uygulamasına girdiğinde örneğin 90 lar seçildiğinde cihaz kitleniyor

baygamber

New member
Üye
18 Ara 2020
5
0
1
Sorun bende kaydedilip kapatılan uydu sabah açıldığında erişkin kanalları açık ren ayarları hava durumu ayarları ilk kurduğum gibi açılıyor. Yani fabrika ayarlarına geri dönüyor interneti boşverin normal uyduyu kullanamıyorum. Çözüm veya önerilen bir yazılım var mı

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Sorun bende kaydedilip kapatılan uydu sabah açıldığında erişkin kanalları açık ren ayarları hava durumu ayarları ilk kurduğum gibi açılıyor. Yani fabrika ayarlarına geri dönüyor interneti boşverin normal uyduyu kullanamıyorum. Çözüm veya önerilen bir yazılım var mı
Boyle bir durumu hic duymamistim, eger boyle ise bundan onceki yazilimda bu olmuyordu diyor iseniz bence bir onceki yazilima donunuz, aksi taktirde her musterinin makinasina farkli yazilim imkansiz, sorunda burada zaten ben sizi kastedmeden genel bir sey diyeyim kullandigimiz cihazlarin bir cok ozelliklerini tam bilemiyoruz, sonra her kullanici kendi istedigi dogrultuda ozel yazilim bekler durumda olunca cihaz onceleri haftalik simdilerde aylik yazilim sebebiyle hasta olacak yani ulkemizdeki doktorlarin her hastaya antibiyotik vermesi gibi bir durum yada hastalar ilac vermeyen doktora bana neden ilac vermedin dedigi gibi oldu bu cihazi sanirim kullanicilar hasta etti......................Cok cihaz kullandim bence ufak tefek noksanlari olsada iyi bir cihaz.

baygamber

New member
Üye
18 Ara 2020
5
0
1
Boyle bir durumu hic duymamistim, eger boyle ise bundan onceki yazilimda bu olmuyordu diyor iseniz bence bir onceki yazilima donunuz, aksi taktirde her musterinin makinasina farkli yazilim imkansiz, sorunda burada zaten ben sizi kastedmeden genel bir sey diyeyim kullandigimiz cihazlarin bir cok ozelliklerini tam bilemiyoruz, sonra her kullanici kendi istedigi dogrultuda ozel yazilim bekler durumda olunca cihaz onceleri haftalik simdilerde aylik yazilim sebebiyle hasta olacak yani ulkemizdeki doktorlarin her hastaya antibiyotik vermesi gibi bir durum yada hastalar ilac vermeyen doktora bana neden ilac vermedin dedigi gibi oldu bu cihazi sanirim kullanicilar hasta etti......................Cok cihaz kullandim bence ufak tefek noksanlari olsada iyi bir cihaz.

baygamber

New member
Üye
18 Ara 2020
5
0
1
Cevabın için teşekkürler fabrika ayarlarına geri döndüm. Beni sıkıntıya sokan yetişkin kanallarının açık olması tekrar deneyeceğim sorun devam ederse eski yazılımlara geri dönerim artık

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...