Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.899 Yazılımı (02.02.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
- M3U dosyası yükleme düzeltildi.
- IPTV uygulamalarında uyku zamanlayıcı (yeşil tuş) desteği eklendi.
- Motorlu anten kullanıcılarının TKGS güncelleme ile ilgili yaşadığı bir sorun düzeltildi.
- Çeşitli arayüz düzeltmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• 2021_02_02_v1899_r545_2000HD.zip
    7.3 MB · Görüntüleme: 41

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
kanalda sinyal var ama şifreli diyor diğer belgeleseller açılıyor

O kanalın bulunduğu frekansta halen sinyal var. O kanal sonlandı fakat frekanstaki diğer kanalların yayını devam ediyor. Doğal olarak sinyali görmeniz normal. Kanalı silip frekansı tekrar taratırsanız, o kanalın olmadığını göreceksiniz. Bahsettiğiniz kanalın yayını, ay başında sonlandı. Çünkü o kanalı kullanan Türkiye'de bir platform bulunmuyor.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
wifi bağlantı 1 dk da bir kopuyor %89 bağlantı görünmesine rağmen...bu yazılımsal mı donanımsal mı?

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
O kanalın bulunduğu frekansta halen sinyal var. O kanal sonlandı fakat frekanstaki diğer kanalların yayını devam ediyor. Doğal olarak sinyali görmeniz normal. Kanalı silip frekansı tekrar taratırsanız, o kanalın olmadığını göreceksiniz. Bahsettiğiniz kanalın yayını, ay başında sonlandı. Çünkü o kanalı kullanan Türkiye'de bir platform bulunmuyor.

sansar kardeş bu ccam silme gelmeli kumandadan kullanılmayan ccamları sılmek için illede dosya oluşturup yenidenmi atmalıyız cihaz çıktıgından beri bunu eklemediler birde cihaz açık kalmış sabah kadar dün tv kapalı tabi tv açtım bir de ne göreyim hiç bir uyduda sinyal yok diyor cihazın elektrık çekip yenıden taktım yayınlar geldi

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Yazılım için teşekkürler,uydu cihazımda bazen görüntü alabiliyorum ses yok bir türlü başarılı olamadım yayın dan olabilir mi teşekkürler

yoldanur

New member
Üye
6 Nis 2019
3
1
3
arkadaşların dikkatine arkadaşlar pazar günü yeni yazılımı yükledim pazartesi günü internet devamlı reset atmaya başladı ondan evvel internette sorun yoktu sizdede next 2000 hd macina yeni yazılımı sorun yarattımı bilgi için teşekkürler

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Yeni yazılımı yükledim vod bölümünden belgesel açtım int kopmadan izliyorum

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
İnternet portalı içindeki gereksiz programlar kaldırılsa belki bir performans artışı olur
Bunları açıldığında içinden bir kanal seçildiğinde cihaz kitleniyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...