Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.912 Yazılımı (02.09.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Emegi gecenlere tesekkurler.
Gordugum kadariyla NEXT bir cok urunune ayni yazilimi sunmus, urunlerine sahip cikmasi acisindan Next'i kutluyorum.
Dahada guzeline diyerek calismalarinizda kolayliklar diliyorum.

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Cihaza usb ile Xtream Panel girmeyi biliyorum fakat hic Stalker yuklemedim ne manuel nede USB ile bu konuda bilgisi olan arkadaslar mutlaka vardir.
Bilgilendirmeler icin simdiden tesekkurler.
Cihaz yazilimini simdi yukledim UYDU ve TP guncellemesi yapildigi belirtilmis.
Peki efenim simdi ben kullanicilara soruyorum UYDU/TP guncellemesini begendinizmi?
Ben fikrimi yazayim hic begenmedim, zahmet verilmis zahmete saygisizlik yapilmaz ama fikir beyanimizi belirtmekde en tabii hakkimiz olmali diye dusunuyorum.
NEDEN begenmedigimide yazayim efenim
1. Uydu Intelsat 18 180.0 D
Bu sekilden buyuk den kucuge dogru siralanmis Turksat 42 derece 105 sirada arkadaslar bu urunu en cok kimler kullaniyor ve hangi uydulara daha cok bakiliyor. yani bunlar 1 eldeki 5 parmagin sayisini gecmez onlari ilk siralara koyunuz, gerisini kafaniza gore yapiniz yada tasinabilir ozelligini koyunuz. Tasinabilir yada silinebilir ozelligi sanirim hic konmayacak.
Transpondorler konusunda ise zaten hep yazdim SARI tus Duzenle, TP uzerine gel sariya bas sil, YESIL yeni TP,
MAVI aman allahim TP leri sil sakin ha hepsini siliyor, peki nerede tercih edilen TP silme secenegi,
Ornegin ben avrupadayim 21 adet TP den yayin aliyorum cihazda 60 uzerinde TP var ben tek tek silmek durumundayim
Mavi tusun tercih edilen TP leri siliniz ozelligi konmasi en mantikli olanidir diye dusunuyorum. tek tek tp silme 2021 yilinin hic bir uydu cihazinda olmamali
Kolay gelsin

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
#402 <<<<<<Tıkla

resimde anlatım var abim
usbden yüklemek istersende xtream.cfg varsa kopyala masa üstüne yapıştır sag tıkla ismini stalker.cfg yap
sonra örnek
S: swissiptv.us:8080/c 00:1a:79:4b:82:19
gibi yaz usb ile yükle

Next teknik servise ve Kemal beye teşekkürler.

Evet harici depomda
Next uydu cihazi stalker usb yukleme bicimini seklinde koymusum yeni fark ettim. Cunku NEXT urunune stalker hic yuklememistim.
Internet agi uzerinden cok daha kolay oluyor olmali. elimdeki diger urunede usb den ayni sistemde yukleniyor olmali. Bunu bana anlatmistin elimdeki malum diger cihaza ayni sekilde internet agindan yukledim.
Ama elimde stalker kalmadigi icin uzun zamandir bosta duruyor. Unutmamak icin haricime bunlari not seklinde koyuyorum.
Sagolasin arkadasim selamlar.

ogzmrt

New member
Üye
5 Eyl 2021
1
0
1
Bu uydu merkezi sistemi desteklemiyor mu? Kanalların çoğunda sinyal az oluyor. Başka uyduyu takınca bütün kanallar sorunsuz izlenebiliyor.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Kanal taramada sadece tv seçiliyken neden bir grup radyoyuda tarayıp kaydediyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...