Neler yeni

Next 2000-HD V1.913 Yazılımı (13.09.2021)

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
- Bağlantı bilgileri eklendi. (Menu > Kurulum > İnternet Bağlantı Ayarları > Mavi tuş)
- Uydu açılış kanalı seçebilme eklendi. (Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Açılış Kanalı)
- Xtream Codes ve Stalker uygulamalarından açılma eklendi. (Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Açılış Modu)
- Uydu/TP Bilgileri güncellendi.

Ekli dosyalar

samiabi

Active member
Üye
bir de şu özel ip tv leri güzel oynatsa samsung 49 ru 7100 tv de yüklediğim net ip tv ve home ip tv de donmadan güzel izliyorum maçları ama cihaz da arada bi donmalar oluyor sanırsam tv nin işlemcisi cihazdan iyi...

samiabi

Active member
Üye
Cbcsport next ye2000 usb de aciyor ama next 2000mini hd machinada acmiyor tpyi sildim tekrar arattim yinegostermedi Ayni tpdeki diger yayinlar var sebebi nedir fisini cektim tekrar taktim ayniayni

samiabi

Active member
Üye
Arkadaşlar beni yanıltan biss olayı oldu next 2000 mini machinada dcw keylerini girmemişim diğerine girmişim cbc biss kullanmıyor dcw yi kullaniyor

- Bağlantı bilgileri eklendi. (Menu > Kurulum > İnternet Bağlantı Ayarları > Mavi tuş)
- Uydu açılış kanalı seçebilme eklendi. (Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Açılış Kanalı)
- Xtream Codes ve Stalker uygulamalarından açılma eklendi. (Menu > Ayarlar > Kullanıcı Tercihleri > Açılış Modu)
- Uydu/TP Bilgileri güncellendi.

ugursan

New member
Üye
Oncelikle yeni yazilim icin ustalarin eline yuregine saglik ancak youtube bazi yayinlari acmiyor bir gunceleme yapilsa kanalara vs cok daha guzel olacak epeydir youtubede bazi yayinlar malesef bulunamadi hattasi oluyor... tekrardan emeginize yureginize saglik..