Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.923 Yazılımı (07.12.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
- Xtream Codes uygulamasında film bittikten sonra oluşan bazı görsel hatalar düzeltildi.
- Sadece yayın esnasında aramada bulunabilen kanalları bulmak için seçenek eklendi. (Menü > Uydu Kanal Tarama > Tarama Kapsamı > Aktif olmayanları ekle) (Örn: Astra 19.2E Sky DE paketi)
- PowerVu şifreli izlenen bir kanalı silmek istendiğinde cihazın yeniden başlaması düzeltildi.
- Detaylı şifreleme bilgileri eklendi. (INF+)
- USB ile Stalker hesap yüklemedeki MAC adresi sorunu düzeltildi.
- Yetişkin içerikleri oynatma sorunu düzeltildi.
- Çeşitli sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• 2021_12_07_v1923_r569_2000HD.zip
    7.2 MB · Görüntüleme: 54

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
ah birde şu 4.2.2 bissleri de çözse dün akşam fenerin maçını feedden izledim 4.2.0 yayın yaptı bisslerle

aozkol

Member
Üye
12 Ocak 2019
30
42
18
Son yazılımdan sonra kanallarda ses anlık gidip geliyor nedeni ne olabilir birisi yardımcı olursa sevinirim.

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Hocam benim cihaz açılırken kumanda gözünde( UL ) yazısı takılı kalıyor ekranda next logosu yaklaşık 1 dakika kalıyor bunun sebebi nedir. Birde cihazımda donmalar çok oluyor yardımcı olursanız sevinirim..

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
beyler her yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönün ilk satırı silin ve menü görünümden ayarlarınızı yapın wifi ile bağlanıyorsanız kablosuz yapın bu yazılımları bende atıyorum hiç bir şeyle karşılaşmadım daha... birde ayda 1 kere bütün ayarları silip fabrika ayarlarından cihazı tekrar yeniden kuruyorum ....saygılar

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
beyler her yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönün ilk satırı silin ve menü görünümden ayarlarınızı yapın wifi ile bağlanıyorsanız kablosuz yapın bu yazılımları bende atıyorum hiç bir şeyle karşılaşmadım daha... birde ayda 1 kere bütün ayarları silip fabrika ayarlarından cihazı tekrar yeniden kuruyorum ....saygılar

Yedek mi alarak tekrar kurulum yapıyorsunuz,yoksa fabrika ayarlarından sonra manuel olarak mı kurulum yapıyorsunuz.

ayhan1967

0
Üye
16 Ara 2013
1
0
1
- Xtream Codes uygulamasında film bittikten sonra oluşan bazı görsel hatalar düzeltildi.
- Sadece yayın esnasında aramada bulunabilen kanalları bulmak için seçenek eklendi. (Menü > Uydu Kanal Tarama > Tarama Kapsamı > Aktif olmayanları ekle) (Örn: Astra 19.2E Sky DE paketi)
- PowerVu şifreli izlenen bir kanalı silmek istendiğinde cihazın yeniden başlaması düzeltildi.
- Detaylı şifreleme bilgileri eklendi. (INF+)
- USB ile Stalker hesap yüklemedeki MAC adresi sorunu düzeltildi.
- Yetişkin içerikleri oynatma sorunu düzeltildi.
- Çeşitli sistem iyileştirmeleri yapıldı.
USB ile Stalker hesap yüklemedeki MAC adresi sorunu düzeltildi. Kısmında Mac Adresini nereye giriyoruz. Bulamadım..

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
USB ile Stalker hesap yüklemedeki MAC adresi sorunu düzeltildi. Kısmında Mac Adresini nereye giriyoruz. Bulamadım..
kardeş stalker bölümüne giriyorsun url yi örnek gtph.iptv .com mac adreside sallıyorum 00.12.23.34.5r gibi bunu kumandadaki ufak kırmızı tuşa basıp öyle yazıyorsun kolay gelsin yeşil tuş harf yazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...