Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD xpanel kanal göstermeme sorunu

LUCKY41

New member
Üye
8 Haz 2019
2
2
3
Merhabalar Next 2000 HD cihazımda xpanele giriş bilgilerimi girip giriş yapabiliyorum.Ancak ip tv kategori listemde yeni eklenen bir çok kanal yok.Tüm kanallara baktığımda kategori listesinde olmayan kanalları No name adında gösteriyor.Aynı listemi cep telefonundan yüklediğimde herhangi bir sorun yok.
Diğer bir sorunum ise usb den ip tv listesini yüklediğimde cihaz donuyor tepki vermiyor,Fişten çekip başlatmak zorunda kalıyorum.Aynı listeyi cep telefonumdaki ip tv uygulamasına yüklüyorum sorun yok...
Not: Cihazımda V1.790 (31.05.2019) yazılım yüklü,fabrika ayarlarına gelip denedim yine düzelmedi..
nb5dJa.jpg
vaQGJD.jpg
1p2bGb.jpg

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Benzer bir hata hasan55 abimizin cihazında olmuş durumu telefonla iletti akşam iş çıkışı pc den baglantı yapıp çözebilecegimizi umduğumu söyledim.
Bağlandıktan sonra izlediğimiz yol :

Cihazı hiç bir şey yaptırmadan fab. ayarları 1 olmadı -server ayarlarını sil tekrar usb ile xpaneli yükledik olmadı.Son çare TÜMÜNÜ SİL yaptırdım daha sonra
Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı sayfasındaki

https://www.next.web.tr/attachments/2017_12_08_v1618_r1230_2000hd-zip.11293/

bu yazılımı yükledim serverları yükledik cihaz sorunsuzdu bunun üzerine en son yazılımı yükleyip fab ayarları sadece kullanıcı ayarlarını sil ile dönüp sorunsuz izlemeye devam ediyor.Geçen haftada tekrar en son yazılımı baglanarak yükledik sorun iletmedi (Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.790 (31.05.2019) )

Mutlu34

0
Üye
16 Eki 2016
32
42
18
Iptv aldım türk kanalları listede gözükmüyordu ama telefonda gözüküyordu aldığım kişi ile irtibata geçtim. Karşıdan düzeltti cihazla mi yoksa aldığınız yayinlami alakalı tam olarak bilmiyorum kolay gelsin

LUCKY41

New member
Üye
8 Haz 2019
2
2
3
Benzer bir hata hasan55 abimizin cihazında olmuş durumu telefonla iletti akşam iş çıkışı pc den baglantı yapıp çözebilecegimizi umduğumu söyledim.
Bağlandıktan sonra izlediğimiz yol :

Cihazı hiç bir şey yaptırmadan fab. ayarları 1 olmadı -server ayarlarını sil tekrar usb ile xpaneli yükledik olmadı.Son çare TÜMÜNÜ SİL yaptırdım daha sonra
Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı sayfasındaki

https://www.next.web.tr/attachments/2017_12_08_v1618_r1230_2000hd-zip.11293/

bu yazılımı yükledim serverları yükledik cihaz sorunsuzdu bunun üzerine en son yazılımı yükleyip fab ayarları sadece kullanıcı ayarlarını sil ile dönüp sorunsuz izlemeye devam ediyor.Geçen haftada tekrar en son yazılımı baglanarak yükledik sorun iletmedi (Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.790 (31.05.2019) )

Merhabalar
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Yukarıda yazdığınız tüm işlemleri yaptım.
2017_12_08_v1618_r1230_2000hd yazılımını yükledim sonra xpanele ip tv bilgilerimi girdim.Konuda bahsettiğim görünmeyen kanallar geldi ancak bu seferde kategori kısmında bazı kategori adları yok yada karakterler bozuk olarak geldi.Ben bu sefer en son yazılıma güncelledim.Bu seferde yine konuyu açtığım hatalara geri döndü..ip tv kategori kısmında konuda bahsettiğim kanallar gitti ve bu giden kanallar tüm listede kanal adı no name olarak gördüm.
Bu sorunu ne vlc de nede diğer ip tv programlarında yaşamadım.Sadece next cihazımda sorun yaşıyorum.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Sorununuz server listesindeki kanal listesindede varmı ? (örnek #EXTINF:0, TRT 1 olarak gösteriyor fakat vod tabir ettiğimiz sinema kanallarında olabilir örnek #EXTINF:-1,HADİ SEYRET BAKALIM BIR AILE HIKAYESI (Dizi ... .. ... ..HD 2018 ) gibi uzun açıklamalı yazıldıysa OLABİLME İHTİMALİ VAR sayıdada düşme olabilir servercına ilet film linklerini düzenleyebilir.Vlc ve telefonda tam görünür pc ve android işletim cihazlarla bizim uydu cihazını aynı kefeye koymamız aynı cihazı kullanan bir kullanıcı olarak düşündürücü açık yüreklilikle ifade edeyim.Ancak dediğiniz sıkıntıda olağan dışı next firmasına sıkıntılarınızı iletmenizi dilerim)