Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 Wifi Ücretli Ip Tv Yükleme Sorunu

orhanaziz

New member
Üye
3 Ocak 2022
1
0
1
Next 2000 wifi cihazı aldım ücretli ip tv üyeliğimi giriyorum bağlantı kurulamıyor hatası veriyor ne yaptıysak olmadı aldığıma pişman oldum almak isteyenlerede bu gidişle önermeyeceğim

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
senin aldığın ip tv'de bi sıkıntı olabilir yada bilgileri yanlış girmişsindir .

örnek; xtream codes uygulamasına bu şekilde gireceksin ücretli aldığın ip tv bilgilerini .

[IMG='width:501px;']https://i.hizliresim.com/csnypwr.png[/IMG]

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next 2000 wifi cihazı aldım ücretli ip tv üyeliğimi giriyorum bağlantı kurulamıyor hatası veriyor ne yaptıysak olmadı aldığıma pişman oldum almak isteyenlerede bu gidişle önermeyeceğim
orhan kardeşim aldıgınız server kanal sayısı cihazın kapasitesinden yüksek ise bu hatayı verir. satın aldıgınız ıptv servera ulaşıp aldıgınız ıp serverın web server arayüz düzenleme linkini isteyin kullanıcı adı şifreyle giriş yapın yayınlar içinde seyretmek istediklerinizi seçin özellikle UHD- 4K - örnek bazı arap kanalları bazı seri dizileri kaldırınız kanal sayısı 20000 lere indirdiğinizde sorun kalmayacak .

Bu arada next firmasından da bi istek kullanıcılar genelde ıptv için cihaz aldıgında kanal kapasitesi dikkate alınmıyor malum buda sonrada sıkıntı olarak bildiriliyor geri dönişlerde acizane fikrim cihazın stalker oynatıcısının kodları düzenlenerek xtream oynatıcısı ile degiştirilebiliirmi (vlc ott player ) örnek stb player son sürümlerinde hem stolker mac hem m3u hemde xml olarak yükleme yapılıyor bu tür bir oynatıcı yarı liniux cihazlara adapte edilemezmi ?.

Son düzenleme: