Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2023 iptv next yazısı kalıyor

erdem66

New member
Üye
8 Nis 2020
1
0
1
iyi akşamlar.bu akşam usb ile yazılım güncellemesi yaptım. yaptıktan sonra televizyonu açtığımda "next" yazısı kalıyor .bunun için ne yapmalıyım ? iyi forumlar

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,799
93
arkadaşlar USB ile kurtaramasınız tek çaresi rs232 kablo ps aracılıyla

stormbuster4

Member
Üye
11 Eki 2020
28
79
18
Merhabalar, aynı sorunu yaşamaktayım. Next Minix HD Punto Kurtarma Yazılımı Buradaki dosyayı USB Belleğe atarak gerekli adımları izledim ama cihazı açarken Next yazısında kalıyor, tepki yok. Yardımcı olabilir misiniz?

bu cihaz elbetteki size minix ailesine benzer gelmiş olabilir ancal şunu söyleyeyim benim bildiğim kadarıyla next 2023 ile next kanky cihazın menü ve yazılımları birebir aynıdır dolayısı ile next kanky için yazılmış bir kurtarma programı varsa ve buna ulaşabilirseniz cihazı kurtarma şansınız belki olabilir ( sizler bir fikir vermesi amacıyla yazdım kendim denemedim)

bunu haricinde sıkıntı devam ediyorsa iade edin derim ben

Metinolmetin

0
Üye
24 Eyl 2013
30
19
8
Bu ürünü dün akşam teslim aldım. Bugün ise, iade ettim. İade etme nedeni: kanal geçişleri çok yavaş, 13E Hotbird uydusunu tarattıktan sonra cihaz bir anda dondu ve tepki vermemeye başladı. Kapat aç yaptıktan sonra cihaz ön panelindeki display ekranında "on" sonra "ON" yazısında kaldı. 10 dakika kadar cihaz yavaş, yavaş kendine geldi ama 2 saat uğraşıp düzenlediğim kanal sıralaması çöpe gitti. Küfür etmekten ağzım burnum yamuldu. Donma sorunu ile ilgili forumlarda çok fazla şikâyet yazısı olduğunu görünce, cihaz iade edilmek üzere aslına uygun bir şekilde kutulayıp, topladım, lahmacun paket yaptım gönderdim.