Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 02.12.2019 Tarihli Yazılımı (V236) Usbden Yükleme Sorunu

Elmaselektronik

New member
Üye
9 Ocak 2020
4
1
3
Sa Canım Kardeşlerim Cihaz Elime Dün Geldi Tüm Ayarları Yaptım Yalnız İntenet Güncellemesini Buldum Lakin Usb Güncelleme Yerini Bulamadığımdan. NEXT_2053_2517D_16M_V247_20200Yazılımı (_V247) Atamadım . Hangi Menüden Ne Şekiklde Atıcamı Tarif Ederseniz Sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.. Saygılarımla..

Son düzenleme:

djsado

New member
Üye
24 Eyl 2019
2
1
3
Sa Canım Kardeşlerim Cihaz Elime Dün Geldi Tüm Ayarları Yaptım Yalnız İntenet Güncellemesini Buldum Lakin Usb Güncelleme Yerini Bulamadığımdan. NEXT_2053_2517D_16M_V247_20200Yazılımı (_V247) Atamadım . Hangi Menüden Ne Şekiklde Atıcamı Tarif Ederseniz Sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.. Saygılarımla..
selam elmaselektronik ag ayarları na girersen yeni yazılım ordan gorüp güncelleyebilirsin yok usb ile güncelleyeceksende ayarlar menüsünde en alt sırada

Son düzenleme:

Elmaselektronik

New member
Üye
9 Ocak 2020
4
1
3
selam elmaselektronik ag ayarları na girersen yeni yazılım ordan gorüp güncelleyebilirsin yok usb ile güncelleyeceksende ayarlar menüsünde en alt sırada
Allah Razı Olsun Kardeşim Sayende Güncelledim .Usbden Netice Aldım İnternet Güncellemede Sorun Yaşadım. İntenet Kablo ile Bağlı İdi Güncelle dedim Aşada Yeşil Çizgi Full Göründü 20 Dk bekledim Yükle dediğimde Dosya Bulunamadı Dedi Senin Tarif ettiğin gibi usbden Netice Aldım Selamlar..