Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 07.01.2020 Tarihli Yazılımı (V247)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43
Next 2053 07.01.2020 Tarihli Yazılımı (V247)

- Ana Menüdeki IPTV - VOD ve DİZİ bölümleri XTREAM için atandı.
- XTREAM VOD&DİZİ, D-IPTV VOD&DİZİ, STALKER VOD&DİZİ, POP VOD bölümlerinde sağ/sol ok tuşları ve << / >> tuşları ile ileri/geri sarma seçenekleri düzenlendi.
- XTREAM Dizi (SERIES) kategorisinde bazı içeriklerde sezon ve bölümlerin eksik görüntülenmesine yol açan bir sorun düzeltildi.
- XTREAM Bölümünde ARAMA seçeneği eklendi.
- XTREAM Hesap girişinde KAYDET tuşuna basılınca ekrana kayıt mesajı getirilmesi eklendi.
- XTREAM Hesap girişinde girilen hesabın kaydedilmesi ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- XTREAM VOD veya XTREAM DİZİ bölümlerinde Kanal+/Kanal- tuşlarına basınca kilitlenmeye sebep olan bir sorun düzeltildi.
- XTREAM DİZİ bölümünde bazı dizilerde bir bölümden diğerine geçince kilitlenmeye sebep olan bir sorun düzeltildi.
- Bazı XTREAM hesaplarında yetişkin içerikleri gizleme ile ilgili bir sorun düzeltildi.
- XTREAM Hesap girişinde şifre gizli hale getirildi.
- Kanal listesi düzenledikten sonra arama yapıldığında düzenlenen listenin bozulmasına yol açan bir sorun düzeltildi.
- Uydu kanal arama bölümüne TV Kanalı / Radyo Kanalı arama seçenekleri eklendi.
- TKGS Otomatik iken Kanal Düzenlemeye girldiğinde kilitlenmeye sebep olan bir sorun düzeltildi.
- YouTube Güncellendi.
- Ana Menüdeki Tarih bilgileri Türkçe olarak değiştirildi ve yanlış tarih gösterme sorunu düzeltildi.
- Menülerde bazı Türkçe düzeltmeleri yapıldı.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.
- Arapça OSD Lisanı seçeneği eklendi.

Ekli dosyalar

• NEXT_2053_2517D_16M_V247_20200107.zip
    7.2 MB · Görüntüleme: 28

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Yeni yazılımı yükledim çok güzel olmuş x tream ip tv sorunu çözülmüş diğer geliştirmeler için teşekkürler.

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Kardeş makine nasil stabilmi görüntü kalitesi nasil onerirmisin nerden kaça aldın vilgi verirmisin
Merhaba 2053 model next makinayı kesinlikle öneririm görüntü kalitesi hem ip tv de hemde uyduda çok güzel. İnternet uygulamalarında çok hızlı ve stabil ip tv uygulamasında H265 kodec yayınları izleyebiliyorsunuz buda yüksek çözünürlüklü görüntü demek. 4K desteği yok zaten 4K cihazlar çok pahalı. Next in ücretsiz ip tv si çok iyi donma takılma yok görüntü kalitesi çok net ve benim internet hızım 25 mps kablolu bağlı. Cihazı n11.com dan 219 TL ye ataelektronik satıcısından almıştım. Alırsanız güncellemesini mutlaka yapın.

tufi07

New member
Üye
13 Ara 2019
8
0
1
Merhaba 2053 model next makinayı kesinlikle öneririm görüntü kalitesi hem ip tv de hemde uyduda çok güzel. İnternet uygulamalarında çok hızlı ve stabil ip tv uygulamasında H265 kodec yayınları izleyebiliyorsunuz buda yüksek çözünürlüklü görüntü demek. 4K desteği yok zaten 4K cihazlar çok pahalı. Next in ücretsiz ip tv si çok iyi donma takılma yok görüntü kalitesi çok net ve benim internet hızım 25 mps kablolu bağlı. Cihazı n11.com dan 219 TL ye ataelektronik satıcısından almıştım. Alırsanız güncellemesini mutlaka yapın.
bu cihaz yazılımı internet üstünden yapıyormu yoksa usb ile kendimiz mi yapıyoruz

bymaximus17

New member
Üye
9 Ocak 2020
1
0
1
Bundan önceki yazılımda iptv kullanımında series kanal geçişlerinde cihaz kilitlenip kalıyordu.Bu yazılımdan sonra bu düzeldi ancak bazı dizilerde oynatma problemi ve bölümler gözükmeme gibi sorunlar devam ediyor

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Evet yazılım güzel olmuş ama youtubedeki çözünürlük sorunu devam ediyor çözünürlüğü değiştiremiyorsun standartta kalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...