Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 free server

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
sepete ekle diyorsun sepete ekledikten mail adresi ve kullanıcı adı giriyorsun sonra satın al diyorsun kartla ödemeyi yapıyorsun ödemeyi yaptıktan sonra mail adresine kod gönderiyor gönderdiği kodu ağ ayarlarında phoenix aktivasyon yazan yere kaydediyorsun mavi tuşla kaydet yapıyorsun daha sonra cihazın fişini çakartıp takıyorsun 365 günlük kullanım süren başlamış oluyo zaten phoenix yazan yerde görürsün

Son düzenleme:

adamahkumu

0
Üye
5 Ara 2015
25
9
3
sepete ekle diyorsun sepete ekledikten mail adresi ve kullanıcı adı giriyorsun sonra satın al diyorsun kartla ödemeyi yapıyorsun ödemeyi yaptıktan sonra mail adresine kod gönderiyor gönderdiği kodu ağ ayarlarında phoenik aktivasyon yazan yere kaydediyorsun mavi tuşla kaydet yapıyorsun daha sonra cihazın fişini çakartıp takıyorsun 365 günlük kullanım süren başlamış oluyo zaten phoenik yazan yerde görürsün
Benim cihazım next2000hd fta. Sanırım sizin cihazınızla benimki farklı. Yine de yanıtınız için teşekkür ederim.

Maverick

New member
Üye
17 Haz 2020
17
19
3
Bende geçen günü arayıp next 2000 hd fta nın free ıp tv hizmetini uzatmak istediğimi söylemiştim ancak uzatma yapılamayacağını sadece süre bitince yeniden satın almam gerektiğini söylediler şuanda 341 gün var hizmetin sonlanmasına oldukça memnunum. 2053 de var ayrıyetten ondada phoenix süresi dolar dolmaz bir yenileme yapacağım mutlak onuda geçen günü aldım odamdaki monitörü tv ye çevirdim orada kullanıyorum. 2000 Hd ftayı Mutfağa bir lcd tv koyup ona bağladım uydu kablosu çekemediğim yer için oldukça ideal oldu yalnız alımda online olarak teslim edilecek hizmete ek olarak bir kargo bedeli koyuyor 14 lira alan arkadaşlar bu kargo bedeli olayını ne yaptılar ödediler mi ?

Edit: Hallettim.

Son düzenleme:

eerdem79

0
Üye
10 Eki 2012
2
1
3
An itibariyle TURKSAT'taki belgesel kanallarını açamıyorum. Sorun bende mi yoksa genel bir sorun mu var?

• Like
Tepkiler: ncz

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
turksattaki f.x grubu kanallar; n...t geo, n..t wild, f..crime, 24 k....n kanalları artık açılmıyor.....

secretsoul

New member
Üye
25 Şub 2021
2
0
1
Kolay gelsin. Phoenix dahil hepsi aktif ama turksat sinema ve belgesel kanallarının hiçbiri açılmıyor. (Online key güncellemesi de yaptım.)

ERTURAN

0
Üye
18 Nis 2012
3
1
3
veee yine yeni yeniden uzun bir aradan sonra herşey normale döndü. yine next farkı ile emeği geçenlere teşekkürler.