Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD (IPTV HEVC H.265)

sencel

New member
Üye
6 Eyl 2020
6
1
3
Muğla-Fethiye
Ben bu cihazı 2 gün önce aldım. Kullandıkça özelliklerine hayran oldum. Bu cihazın üretimi için katkıda bulunan fabrika çalışanlarını tebrik eder, teşekkür ederim.

Bu cihazı kullanan arkadaşlar paylaşımınızı bu konu altında toplayalım. Teşekkürler

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
bu cıhazı ben kullanıyorum, pop tv bitti, fakat nereden alacağımız bilmiyorum, bir yer vardı, mail attım geri dönüş olmadı, stalker portal ile ilgili ve bazı yüklemelere ile ilgili bir bilgiye rastlamadım, ve dosya örneği bulamadım, daha kullanalı 1 ay oldu, satma yönünde düşüncem var , fiyat tekliflerine acığımdır

sencel

New member
Üye
6 Eyl 2020
6
1
3
Muğla-Fethiye
Pop Tv hesabını uzatmak istiyorsan next yazılım web sitesinden veya kartpaylasımı.com/iletisim adreslerinden cihazın seri numarası bilgilerini yazarak e-posta gönder..

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Pop Tv hesabını uzatmak istiyorsan next yazılım web sitesinden veya kartpaylasımı.com/iletisim adreslerinden cihazın seri numarası bilgilerini yazarak e-posta gönder..
IPTV Stalker bilgilendirme konu başlığı altında bu sitede paylaşım var. Bkz.

usta belirtilen yere mail gönderdim, henüz cevap alamadım, o konuya ulaşamadım, teşekkür ederim

salihcelik

New member
Üye
7 Eyl 2020
1
0
1
merhaba cihazı aldım 1 aydır sadece uydu olarak kullanabiliyorum youtube veya diğer kanalları hiç kullanamadım anlamadım bir türlü formlarda eski sürüm yükle yazıyordu yükledim ama bir türlü olmadı. ıptv vb. paralı hadi diyelim youtube neden izleyemiyorum. bu konuda yardımcı olabilirimsiniz.

sencel

New member
Üye
6 Eyl 2020
6
1
3
Muğla-Fethiye
Cihazla IPTV ve POP TV hazır yüklü geliyor. Menu tuşuyla erişebilirsiniz. Yalnız,ethernet kablosunun bağlı ve cihazınızın ağ ayarlarının düzgün çalıştığımı kontrol ediniz.Yoksa yetkili servise danışınız Birde linke tıklayarak, cihaz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Son düzenleme:

Levent41

New member
Üye
27 Şub 2020
6
0
1
Şubatta aldım cihazı .hediye kanalları bitti. Ne önerirsiniz yabancı spor kanalları için ?

sencel

New member
Üye
6 Eyl 2020
6
1
3
Muğla-Fethiye
IPTV üyeliğinizi yenileyin, yoksa biraz uğraştırıcı fakat istediğiniz kanallarla ilgili güncel m3u listesi yüklemeniz gerekir. Bu tür yüklemelerle ilgili bilgileri you tube den bulabilirsin.