Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 hd uydu yayınlarında yavaşlama sorunu

Selo2834

New member
Üye
10 Tem 2019
8
0
1
2053 uydu yayınlarını izlerken yayınlarda yavaşlama oluyor. yayın akışı sırasında normal akış sırasında yavaşlamalar oluyor. ağır çekim gibi. 20 gündür cihazı kullanıyırum. cidden can sıkıcı bir olay. firma yetkilileri konudan haberdar ama hala bir çözüm bulunamıyor. Daha önceki cihazım 2000 hd machina. değiştirip bu cihazı aldım. h.265 için pişman oldum. lütfen yetkililer acil bu konuya bir çözüm bekliyoruz.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
2053 uydu yayınlarını izlerken yayınlarda yavaşlama oluyor. yayın akışı sırasında normal akış sırasında yavaşlamalar oluyor. ağır çekim gibi. 20 gündür cihazı kullanıyırum. cidden can sıkıcı bir olay. firma yetkilileri konudan haberdar ama hala bir çözüm bulunamıyor. Daha önceki cihazım 2000 hd machina. değiştirip bu cihazı aldım. h.265 için pişman oldum. lütfen yetkililer acil bu konuya bir çözüm bekliyoruz.
Merhaba dediğiniz gibi konudan haberimiz var. Yazılım hazırlanıyor. Diğer iyileştirmeler ile beraber yeni yazılım kısa sürede yayınlanacak.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
2023 aktif model ve ve yazılım geliştirmeleri devam ediyor. Yakında yeni yazılımlar yayınlanacak.

mahmut7272

0
Üye
26 Şub 2012
84
41
18
Next 2053 youtube veri hatası son yazılım xtream bağlantı yok kanal 1 de taşıma yaptığım bütün kanallarda kararma var 10 sn ondan sonra düzeliyor

Son düzenleme: