Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 HD V257 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Cihazda otomatik sleep özelliği çalışmıyor. 1 saat diye ayarlıyorum, 1 saat dolduğunda cihaz otomatik kapanmıyor.

HALDUN

New member
Üye
25 Nis 2020
19
5
3
IPTV, POPTV ve diğer bölümlerde kanal düzenleme, favori ekleme, kanal silme gibi işlevler eklenemez mi ? Menünün daha kolay kullanımı sağlanamaz mı ? Ayrıca cihaz bünyesinde yerli kanalların bazıları yok veya aktif değil. Bunun giderilerek ulusal çapta yayın yapan bütün tv kanalları eklenirse çok iyi olur.

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
Cihazda otomatik sleep özelliği çalışmıyor. 1 saat diye ayarlıyorum, 1 saat dolduğunda cihaz otomatik kapanmıyor.
Öncelikle Menu Ayarlar Sistem Bilgilerinden yazılım versiyonu kontrolü yapın V257 değilse ve cihazınız internete bağlı ise cihazı Ağ Ayarları bölümünde Internet Üzerinden Güncelleme ile Yeni Yazılım V257 ye güncelleyin. Sleep özelliği düzgün çalışacaktır. Cihazı İnternet bağlantısı olmaksızın kullanıyorsanız V257 yazılımını http://*******/next-2053-HD.html linkinden (nextdestek sitesinden) indirip USB belleğe yükleyin. Ayarlarla bölümünden Güncelleme ve USB ile güncelleme seçeneğini takip edin.

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Öncelikle Menu Ayarlar Sistem Bilgilerinden yazılım versiyonu kontrolü yapın V257 değilse ve cihazınız internete bağlı ise cihazı Ağ Ayarları bölümünde Internet Üzerinden Güncelleme ile Yeni Yazılım V257 ye güncelleyin. Sleep özelliği düzgün çalışacaktır. Cihazı İnternet bağlantısı olmaksızın kullanıyorsanız V257 yazılımını http://*******/next-2053-HD.html linkinden (nextdestek sitesinden) indirip USB belleğe yükleyin. Ayarlarla bölümünden Güncelleme ve USB ile güncelleme seçeneğini takip edin.
Arkadaşım cihazımın yazılımı V257 zaten.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Selam arkadaşlar bizlerin isteklerimiz hiç bir zaman bittiğinide görmedim şimdi alt tarafı Bir mini cihazdan ne beklersiniz uçak gibi ucsunmu istiyorsunuz koskoca 600 700 TL'lik cihazlar bir iki yıl içinde iskartalar oldu siz almışsınız 100veye 200 olsun bu gibi ucuz cihazlar fazla iş göremez benden söylemesi

efe1734

New member
Üye
28 Ara 2018
14
9
3
Hafif uyku seçili usta, cihaza reset atsak işe yararmı acaba.
Fabrika Ayarları gerekecek bir durum yok, ama denenebilir. Hafif Uyku modu cihazı kısmen kapatır fakat HDMI çıkış vermez TV açıkken ekran mavi geliyor olmalı. Fakat Infrared Display 'de saat ve kırmızı LED aktif kalır. Stand-by, Derin Uyku modu seçili olan bir cihaz ise SLEEP modunda tüm fonksiyonlarını sonlandırır. Boot süresi daha uzundur. Bu modda da bir deneyin.

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Fabrika Ayarları gerekecek bir durum yok, ama denenebilir. Hafif Uyku modu cihazı kısmen kapatır fakat HDMI çıkış vermez TV açıkken ekran mavi geliyor olmalı. Fakat Infrared Display 'de saat ve kırmızı LED aktif kalır. Stand-by, Derin Uyku modu seçili olan bir cihaz ise SLEEP modunda tüm fonksiyonlarını sonlandırır. Boot süresi daha uzundur. Bu modda da bir deneyin.
Teşekkürler usta. Kusura bakma, zahmet verdim size.

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Next 2053 güncelleme geldiğinde sorularda geliyor Son güncelleme ile çalışan Xtreme çalışmaz oldu Download Eror hatası veriyor. V250 güncellemesini yükledim çalışmaya başladı sorun yok. Yeni güncelleme iyi ama çalışan işlevlerin bozulması kötü. Güncellemenin bir anlamı kalmıyor.

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Ben de çihazı bu gün aldım.. 257 sürüme güncelledim. Ama xtream bende de çalışmadı.. Android de ios da Windows da çalışan İptv aboneliğim bu çihazda çalışmıyor..
V250 güncellemesini USB ile yüklerseniz Xtream çalışır. Ama cihaz stanby konumunda yani kapatınca kendi kendine açılıyor çok saçma ama böyle. 257 de bu sorun giderildi Xtreme çalışmaz oldu :(

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Yeni yazılımla ve daha önceki bazı yazılımlarda 2053 kullanıcılarının karşılaştığı sorun olan Xtream TV çalışmama sorunu Next AR-GE nin araştırması ve desteğiyle çözüldü. Yapılması gereken V257 yazılımında Url ,Port, Port, Kullanıcı Adı, Şifre girişi yapıldıktan sonra Tür seçeneği olarak mutlaka M3U_PLUS seçilmelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...