Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 V264 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
Next 2053 V264 Yazılımı ağdan güncelleme ile verilmiştir. Yenilikler aşağıdaki gibidir;
1- YouTube uygulamasında yüksek çözünürlük içerik oynatma seçeneği eklendi. İçeriği oynatmaya başladıktan sonra INFO tuşuna basarak "Low, SD, HD, FullHD" seçeneklerinden biri seçilebilir.
2- YouTube uygulamasında oynatamama / kilitlenme sorunları giderildi.
3- Kanal izlerken numaratör ekranda saat gösterme eklendi. 3 saniye kanal numarası görüntülendikten sonra otomatik olarak saat bilgisi görüntülenir.
4- OK Kanal Listesi 8 kanal yerine artık 10 kanal listelenecek şekilde yapılandırıldı.
5- Kumandadan Son Kanal (Recall) tuşu ile izlenen son 8 kanalın listelenmesi ya da doğrudan en son izlenen kanala geri dönme seçeneği eklendi. Ayarlar => OSD Ayarları => İzlenen Son Kanalları Listele =>Evet/Hayır bölümünde EVET seçilirse son 8 kanal listelenir. HAYIR seçildiğinde liste görüntülenmeden doğrudan en son izlenen kanala geçiş yapar.
6- FTP üzerinden yeni yazılım bildirimi eklendi. Menüden “Yeni Yazılım Bildirimi” – AÇIK seçilerek kullanılabilir.
7- FTP üzerinden yeni key dosyası bildirimi eklendi. Menüden “Yeni Yazılım Bildirimi” – AÇIK seçilerek kullanılabilir.
8- VOL+/- ve SOL/SAĞ Yön tuşları ses açıp/kısma hızı iyileştirildi.
9- IPTV (xtream) kanal info bandında içerik çözünürlüğünü gösterme eklendi
10- Medya Oynatıcı bölümünde Video içerik oynatırken SARI tuş ile altyazı fontu rengi, boyutu ve konumu ayarları eklendi.
11- Medya Oynatıcı bölümünde Video içerik oynatırken SAT tuşu ile içerik veya bir klasör içindeki içerikler için tekrarlı oynatım veya bir kere oynatım –tekrar kapalı- seçimleri eklendi.
12- Bazı XTREAM VOD içerikleri ileri saramama problem düzeltildi.
13- Bazı XTREAM hesaplarda "stream_type":"created_live" tip içerikleri oynatamama problemi düzeltildi.
14- Bazı XTREAM hesaplarda LIVE bölümde eksik kategori gelmesi ve kategorilerde eksik içerik görüntülenmesi ile ilgili bir problem düzeltildi.
15- Bazı XTREAM hesaplarda LIVE bölümde Sinema kategorisi içinde yer alan bazı kanalların oynatılamaması problem çözüldü
16- Stalker URL alanına karakter girerken 22 karakter sonra girilen karakterlerin görüntülenememesi sorunu düzeltildi.
17- Ana menü saat göstergesi zaman dilimi düzeltildi.
18- POP VoD Türkçe içerikler arttırıldı
19- Cihaz menü dil seçimi Arapça yapıldığında Xtream Live bölümünde bazı kategori ve program isimlerinin “?” karakterleri ile dolu görüntülenmesi problemi giderildi.

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Bu yazılımı yükledim ama fox kanalları iki tanesi açıyor diğerleri açılmıyor. V257 de hepsi açılıyor...

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Elinize sağlık benim belirttiğim bir sorunda giderilmiş. Böyle güzel hareketlerin devamını bekliyoruz.

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Vanilla x activation bölümü kaldırılmış şifreli kanallar açılmıyor o yüzden 259 yazılımına geri döndüm

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Vanilla x activation bölümü kaldırılmış şifreli kanallar açılmıyor o yüzden 259 yazılımına geri döndüm

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Selamunaleyküm arkadaşlar v264 yazılımı yükledim fox kanalları hepsi açılmıyordu v257 ye geri döndüm yazılımı yüklerken yeniden başlarken dondu kaldı gözde elektrik vardı.sonra fişi çektim hiç açılmadı elektrik gelmiyor cihaza.galiba cihaz gitti.ne yapmam lazım...

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Aynen fox kanallarından sadece 2 tanesi açılıyor, ayrıca tüpçü kanalları da açılmıyor. Şu anda en iyisi v257.

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Selamunaleyküm arkadaşlar v264 yazılımı yükledim fox kanalları hepsi açılmıyordu v257 ye geri döndüm yazılımı yüklerken yeniden başlarken dondu kaldı gözde elektrik vardı.sonra fişi çektim hiç açılmadı elektrik gelmiyor cihaza.galiba cihaz gitti.ne yapmam lazım...
İsterseniz kurtarma yazılımı ile kurtarmayı deneyin. www.nextservis.com | Next 2053 HD

Eğer gene olmaz ise rs232 portu üzerinden yükleme yapmanız gerekecek. Şurada bir video çekmiştim.

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Elinize sağlık benim belirttiğim bir sorunda giderilmiş. Böyle güzel hareketlerin devamını bekliyoruz.
Hasari hocam biraz da yazılımın eksilerinden bahsedin lütfen. Zafer kazanmış gibisiniz. Son yazılımın ne kadar artisi varsa, çok daha fazla eksisi var. Lütfen pozitif olalım.

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
İsterseniz kurtarma yazılımı ile kurtarmayı deneyin. www.nextservis.com | Next 2053 HD

Eğer gene olmaz ise rs232 portu üzerinden yükleme yapmanız gerekecek. Şurada bir video çekmiştim.
Kurtarma yazılımını denedim olmadı. Flasha attım kurtarma yazılımını.cihaza taktım sonra elektrik fişini taktım çalışmadı kaç kere denedim. Rs232 portu yoktu deneyemedim. Yarın elektrikçiden alsam denesem çalışır mı yoksa garantiye mi götüreyim.

Eagle34

New member
Üye
15 Şub 2020
4
0
1
Berbat bir güncelleme olmuş, esas özelliği olan şifreli kanal izleme olayı tamamen gitmiş. Kanal numarası yazan yerde saat görünüyor, tam saçmalık. İyiye gideceğine gittikçe kötü oluyor bu güncelleme olayı.

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Bu mini cihazlar hep problemli.next sade satmak için üretim yapıyor. Müşteri memnuniyeti yok.fox grubu kanallarını bile doğru dürüst çözemiyor. Bu mühendisler bir yazılımı tutturamadılar. Benim 2013 de aldığım next kasalı 20000hd cihaz bile çatır çatır çözüyor. Ama bu yeni nesil cihazlar bir haltı çözemiyor sürekli bir problem. Nextin kalitesi eskide kaldı.

mahmut0476

New member
Üye
29 Kas 2019
29
2
3
saat ozelligi guzel olmus beyenmiyen arkadas ayarlardan kapatabilir bekledigim bi ozellik teşekürler

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Hasari hocam biraz da yazılımın eksilerinden bahsedin lütfen. Zafer kazanmış gibisiniz. Son yazılımın ne kadar artisi varsa, çok daha fazla eksisi var. Lütfen pozitif olalım.
Merhabalar, bende sizin gibi son kullanıcıyım cihazın her artı özelliği benim içinde olumlu bir gelişmedir tabi cihazın eksi yanlarını da belirteceğiz artı yönlerini de. Ekip cihaz üzerinde durup kafa yoruyor ve yazılım geliştiriyorsa bence bu olumlu bir şeydir. Tabi gelişim aşamasında farklı sorunlarda ortaya çıkabiliyor eminim ekip bu durumları da takip ediyordur. Önemli olan kısa sürede bu durumu fark edip bu sorunları da gidermektir en azından beklentimiz bu yönde. Önceki yazılımda youtube, xtream ve stalker ile ilgili problemleri kendilerine yazmıştım bu yazılımda gidermişler. Benim gibi onlarca kullanıcı vardır ama tabi herkes sorunları belirtmiyor. Cihaz elimizde fark ettiğimiz eksiklikler olursa gene belirtiriz. Hatta cihazı alır almaz cihazı merak edenler içinde bir video çekmiştim amatör olarak. Yine burada amatör olarak güzel ve eksik yönlerini kendimce belirtmiştim. Ben bir profesyonel değilim ama amatör olarak hobi olarak uydu sistemleri ile ilgileniyorum. Uydu yazılımları değil ama yazılımlarla ilgili olan durumu bilen biriyim bu sebeple direk acımasız olamam çünkü bende farklı yazılımlar üzerinde kafa yoran biriyim.

hasari

0
Üye
14 Eyl 2017
56
28
18
Kurtarma yazılımını denedim olmadı. Flasha attım kurtarma yazılımını.cihaza taktım sonra elektrik fişini taktım çalışmadı kaç kere denedim. Rs232 portu yoktu deneyemedim. Yarın elektrikçiden alsam denesem çalışır mı yoksa garantiye mi götüreyim.
Eğer doğru aparatlara sahip olursanız yazılım atarsınız ama eğer sahip değilseniz garantiye verin yazılım atıp size teslim ederler.

efe1734

New member
Üye
28 Ara 2018
14
9
3
Bu yazılımı yükledim ama fox kanalları iki tanesi açıyor diğerleri açılmıyor. V257 de hepsi açılıyor...
Pakette 6 kanalın 3 üne ait CAID farklı yerde diğer üçünde ise farlı yerde. Bunu gördük Pazartesi günü düzelteceğiz.
Vanilla server eski chipset cihazlar İçin destek veriyor. Phoenix server yeni nesil chipsetler için ve vanilla serverı 100% kapsıyor. Vanlılara artı olarak Fr kanalları fazladan Phoenix İle desteklenmektedir. Sadece vanilla bağlı iken eksik kanal çözülmekteydi.

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Pakette 6 kanalın 3 üne ait CAID farklı yerde diğer üçünde ise farlı yerde. Bunu gördük Pazartesi günü düzelteceğiz.

Vanilla server eski chipset cihazlar İçin destek veriyor. Phoenix server yeni nesil chipsetler için ve vanilla serverı 100% kapsıyor. Vanlılara artı olarak Fr kanalları fazladan Phoenix İle desteklenmektedir. Sadece vanilla bağlı iken eksik kanal çözülmekteydi.

Nasıl anlamadım yeni yazılımda phoenix server ile mı açılacak malum kanallar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...