Neler yeni

Next 2053 V273 Test Yazılımı (06.01.2021)

Değerli admin arkadaşlar; Next 2053 cihazında bir takım sorunlar malumunuz halen yaşanmakta bir özelliği olan "Stalker" hakkında bilgi ve deneyimlerinize ihtiyaç duyuyorum.Stalker de Adres ve Mac girmekte sorun yaşanıyor.bir türlü verileri girilmiyor.Ayrıca Stalker cfg dosya yükleme de olmuyor.Yanlış bir işlem mi yapıyorum konu hakkında bilgi paylaşırsanız Next 2053 kullanıcıları olarak seviniriz.Şimdiden teşekkürler

Benim bildiğim cfg dosyası Cccam dosyası için kullanılır Stalker ben hiç merak etmedim ama bildiğim kadarıyla iptv için olması lazım bence bundan fazla bir şey beklemek hayalcilik olur cihazın gücü kapasitesi neki youtubede 1080 pid oynatırken bile zorlanıyor benim kişisel görüşüm adamlar yapılacak her şeyi yapmışlar daha fazla beklenti içine girmek hayalcilik olur benim kişisel görüşüm böyle bir ilave yapayım dream master iptv uydu alıcısı ona nerdeyse next 2053 verdiğim paranın iki katını verdim ama next 2053 aldığım verimi dream master den alamadım bence next bu cihazlarla karşılaştırıldığında çok daha iyi durumda

Son düzenleme:
Benim bildiğim cfg dosyası Cccam dosyası için kullanılır Stalker ben hiç merak etmedim ama bildiğim kadarıyla iptv için olması lazım bence bundan fazla bir şey beklemek hayalcilik olur cihazın gücü kapasitesi neki youtubede 1080 pid oynatırken bile zorlanıyor benim kişisel görüşüm adamlar yapılacak her şeyi yapmışlar daha fazla beklenti içine girmek hayalcilik olur benim kişisel görüşüm böyle bir ilave yapayım dream master iptv uydu alıcısı ona nerdeyse next 2053 verdiğim paranın iki katını verdim ama next 2053 aldığım verimi dream master den alamadım bence next bu cihazlarla karşılaştırıldığında çok daha iyi durumda
Bahsettiğiniz gibi hayli zamandır Stalker adreslerini Usb vasıtası ile girmeyi araştırdım lakin bu tür bir bilgiye rastlamadım.Lakin S: Url Mac şifre den oluşan Cfg dosyası içerikli not ped sayfa düzenleyerek Next 2000 de denedim dosyayı gördü lakin 2053 de görmedi.İlgilenmenize ve Bilgilendirmenize teşekkür ederim.